Sergey Sovgira не рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Хотів купити: Батарея к ИБП Enot 12В 7.5 Ач (NP7.5-12)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відмовились поставляти. Аргумент - ви в списку ненадійних покупців. Купую в інтернеті регулярно. Зі мною вперше таке) Не рекомендую
Відповідь представника «88.ua»
Це не зовсім правда. Ціна відповідає заявленій, товар доступний, відвантаження товару в той же день, умови оплати вказано на сайті. Було запропоновано зробити попередню оплату - клієнт відмовився. Цього клієнта дійсно занесено в список недобросовісних покупців в інтернеті.
Piterz Z не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Enot NP7.5-12, Акумулятор для ДБЖ Enot NP7.5-12

Дуже дивна компанія. Навіщо писати що товар є, при цьому створювати умови щоб клієнт відмовився, а саме: товар буде пізніше ( буває); видача самовивозу пів години на добу; Якщо не спроможні забезпечити послугу не пишіть.
Відповідь представника «88.ua»
Дякуємо за відгук. Ми завжди дбаємо про клієнтів і радимо їм найкращий спосіб вирішення проблеми, яка виникає. Ми радимо тільки надійні та перевірені інтернет магазини.
JustAMan не рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Gembird Power Cube SPG5-X-6B

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отказали в отправке товара с наложенным платежом. Если дословно: "мы такой товар наложенным платедом не отрправляем". При этом нигде на сайте это никак не указано. Иными словами науршили свои же правила. Высказали абсолютное неуважение как к покупателю. Утверджающе обвинили меня, что я товар не заберу на НП и потому они не будут его отправлять. После чего бросили трубку. КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОММЕНДУЮ.
Відповідь представника «88.ua»
Дякуємо за відгук про роботу нашого магазину. Ціна відповідає вказаній на сайті, товар є на складі, відвантаження в день замовлення. Попередня оплата відповідає всім вимогам діючого законодавства і про це вказано на сайті в розділі "ОПЛАТА" де чітко вказано, що товари вартістю до 500 грн не відправляються накладом. Уважно читайте умови користування інтернет магазином.
Зачем врать я не понимаю. https://freeimage.host/i/image-2022-11-22-140843863.Hdn1yhP На странице продукта никаких условий не указано
22 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «88.ua»
також не розумію нащо брехати - https://88.ua/index.php?route=information/information&information_id=9
22 листопада 2022 Відповісти
Николай Коберник рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Mercusys MW301R, Замовлення №u0335844

зателефонували , розяснили узгодили деякі питання , в пятницю проплатив а в суботу я отримав роутери на новій пошті. Нормальна компанія. головне несоромитись та задати питання все обговорити завчасно і буде щастя. Процвітання цій компанії
Відповідь представника «88.ua»
Гарно дякуємо за хороший відгук про нашу роботу.
плей старт не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/128GB Phantom Black (SM-G998BZKDSEK), Замовлення №1723035

Не сподобалося: сервісна підтримка

Телефон хорош, но не работают все камеры, переднии. Продавец не отвечает, и не выходит на связь
Відповідь представника «88.ua»
За цей рік ми не продали жодного телефону Самсунг. В нас немає такого номеру замовлення. Ми відповідаємо на всі дзвінки. Прошу надати копію накладної або скан замовлення на нашому сайті. Всі адреси і телефони сервісного центру на сайті.
Пожалуйста найдите этого продавца, весь интерес пропадает заказывать через интернет
19 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «88.ua» відповів на коментар плей старт
067-466-38-44 Телефонуйти - ми на зв'язку, або дайте свій номер - ми наберемо Вас.
20 жовтня 2022 Відповісти
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 вересня 2022

Хотів купити: Картридж для принтера Epson

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Клієнтоорієнтованість даного магазину досить дивна, неприємні враження від співпраці
Відповідь представника «88.ua»
Не дуже зрозуміли в чому проблема - останні півроку жодного замовлення на картриджі для принтера Epson не було.
Виктор Матюшенко рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Сетевые карты,акустика,шнуры,разветлители., Замовлення № Заказ 4181

Товар качественный,быстрая связь и отправка. Магазину спасибо!
Відповідь представника «88.ua»
Дякуємо за відгук - звертайтесь!!!
OzoneLoch не рекомендує цей магазин
21 березня 2022

Хотів купити: Клавиатура A4Tech Bloody B318

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «88.ua»
Ми не бачимо можливості подальшої співпраці з людьми, які зневажливо і по хамськи спілкуються з нашими працівниками. На наш погляд, таке спілкування є неприпустимим. Ми і надалі будемо відмовляти Вам у співпраці, незалежно від кількості написаних Вами негативних відгуків.
Konstantin Yastrebov не рекомендує цей магазин
20 березня 2022

Хотів купити: Картридж Canon 725

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовили товар через сайт, проте менеджер компаніі передзвонив і повідомив про 100% передоплату, що не було вказано попередньо
Відповідь представника «88.ua»
Попередня оплата відповідає всім вимогам діючого законодавства і про це вказано на сайті в розділі "ОПЛАТА". Уважно читайте умови користування інтернет магазином.
Марк Задорожний рекомендує цей магазин
12 березня 2022

Купив: Motorola T92 H20 QUAD AquaSports

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Все добре, дякую!