Віталій Кравченко рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Купив: Моторне мастило Elf EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30 5 л

Купляв масло. Сервісом від магазину і товаром задоволений. Рекомендую всім!
Oleg Drozdenko рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: Моторне масло QUARTZ INEO FIRST 0W-30 5 л, Замовлення №3178

Незменно купую масла і не тільки в цьому магазині вже багато років.. сервіс і ціни супер. Всім раджу!)
Виталий рекомендує цей магазин
4 травня 2021

Купив: Масло моторне + масляний фільтр, Замовлення №3036

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Євгеній Панченко рекомендує цей магазин

Купив: Моторне масло QUARTZ 9000 5W-40 5 л

Дякую. Організація на вищому рівні
Igor_chemek рекомендує цей магазин
16 травня 2019

Купив: масляный фильтр ls218, Моторне масло EVOLUTION 900 NF 5W-40 5 л, Моторне масло EVOLUTION 900 NF 5W-40 4 л, Замовлення №3896

Купил масло, потому что дешевле чем по всем остальным сайтам. Также купил 2а фильтра и 2е лампочки (фар) - потому-что товар действительно оригинал! ну и цены очень привлекательные. Забирал товар сам в магазине - люди очень приветливые, работают оперативно. Все понравилось кроме того, что нет возможности расчитатся карточкой банка. Магазин всем рекомендую!
Саня Головченко рекомендує цей магазин
10 травня 2019

Купив: Моторне масло SUPER EXTRA 5W-30 4л (0510000410), Замовлення №3440

Все супер! Приїду ще!
Игорь Рудик рекомендує цей магазин
20 квітня 2019

Купив: Автолампы, Замовлення №3211

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Alona Pavliuk рекомендує цей магазин
20 квітня 2019

Купив: Моторне масло Super Tronic Longlife III 5W-30 1 л, Моторне масло Super Tronic Longlife III 5W-30 4 л

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину

Купил масло, потому что дешевле на 300 грн чем по всем остальным сайтам. Также купил все фильтра и набор лампочек. ПО ценнам все утроило. Тестировал масло как мог в домашних условиях. ПО этому могу рекомендовать, так как не выявил никаких проблем. ПС. Иван
Даниил Сигачёв рекомендує цей магазин
12 квітня 2019

Купив: Масло моторное, Замовлення №2515

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі