Покупатель2022 не рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: мобильный телефон blackview7200, Замовлення №1774

Відповідь представника «Took»
Доброго дня. Жаль, що сталася така проблема. Але Вам було запропоновано шляхи її вирішення методом заміни дисплейного модулю. Заміна буде не безкоштовна, і про це на сайті у розділі "гарантія" вказано. В більшості випадків дійсно проблеми пов'язані зі збоями в роботі сенсору - проблема викликана внаслідок використання пристрою. Якби ця проблема була з першого дня користування - тобі без питань все замінилося б по гарантії безкоштовно. Сподіваємося, що Ви з розумінням поставитеся до ситуації, адже таке рідко, та трапляється під час використання захищених смартфонів, особливо якщо використовувати їх більш жорсткіше, ніж звичайні смартфони.
У вас официальная гарантия производителя Blackview?
16 лютого 2023 Відповісти
Представник магазину «Took» відповів на коментар Покупатель2022
Ні, гарантія надається від магазину.
17 лютого 2023 Відповісти
Покупатель2022 відповів на коментар Pinonuar
всё ясно, вопросов больше нет
18 лютого 2023 Відповісти
Сергей Иванович не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Хотів купити: Doogee S98 Pro (8 + 256 Гб) Black

Заказал товар, заказ принят, но... В течении суток ни на какие обращения магазин не отвечает, - ни в мессенджере, ни по почте... Думаю с такими "бизнесменами" связываться не стоит. Особенно не стоит делать предоплату. Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Roman Lukash рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Телефон ulefone armor 8 pro

** рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Смартфон Ulefone Armor 8 4/64GB Orange (6937748733768)

Відмінне обслуговування! Замовив Oukitel WP5, але за своїми характеристиками він мені не підійшов. Люб'язно погодились замінити на Ulefone Armor 8. За що я дуже вдячний, оскільки такий апарат швидший у роботі, а відповідно на війні більш оперативний.
виталий гришко рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Green

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Товар отличного качества , все исправно работает ! Обслуживание очень порадовало ! И они единственные кто имел в наличии то что я искал и не начинали как другие рассказывать что этого нет но возьмите другой он лучше и тому подобное! Однозначно рекомендую
Арсен Гонта рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Doogee s98, Замовлення №16899

Купував уже не перший раз, смартфон новинка і в наявності вже є. Приємно звонити, завжди ввічливо розкажуть, підкажуть що саме краще вибрати і чому. Толковий менеджер Олександр - дякую за сервіс)
realboy рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Купив: Смартфон Ulefone Armor 8 Pro 6/128GB Black

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Сделка прошла успешно, отправили быстро, спасибо ребятам за оперативность
AlexUsh рекомендує цей магазин
11 квітня 2022

Купив: Смартфон Blackview BV4900 Pro 4/64GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Недавно купив собі новий смартфон на сайті тук. Навіть в цей важкий для нас час відправили вчасно. Менеджер магазину все розповів про характеристики і що очікувать від данного телефону. рекомендую, не пошкодуєте
Відповідь представника «Took»
Велике ДЯКУЄМО за відгук!
Алексей Александрович не рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Телефон Blackview BV9900E (6+128Gb) black, Замовлення №11882

Сподобалося: оформлення замовлення

Anna Shostak не рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: Blackview BV9500 Pro (6+ 128Gb) Green, Замовлення №2870

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка