Oleksiyy рекомендує цей магазин

Купив: 09fhh, Замовлення №1148

Nick-77 рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Спліт-система OLMO PREMION OSH-09FWH, Замовлення №1123

Хочу поділитися придбанням кондиціонера. З тих брендів, які хотіла, мені запропонував менеджер даний тепловий насос. У результаті залишилася задоволеною своїм вибором. Рекомендую магазин цей, радує професійний підхід до покупця. Відразу також замовила монтаж. Усі роботи виконали у потрібний термін. Монтажники також молодці. Всім дякую.
Олена1983 рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXF2-NG Wi-Fi, Замовлення №04587

Давно хотіла придбати кондиціонер для обігріву взимку, але не знала, що обрати. Менеджери магазину Технопрестиж допомогли придбати кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXF2-NG Wi-Fi. Товар відповідає заявленим вимогам. Завдяки висококваліфікованим працівникам магазину Технопрестиж вчасно отримала бажаний кондиціонер і не шкодую! Товаром та сервісом задоволена! Всім рекомендую купувати техніку в магазині Технопрестиж!!!
Q-Олег рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus (GEN VI) CH-S07XN8, Замовлення №1345

Купую товар в цьому магазині не перший раз. Подобається як менеджер пояснює, а товар відповідає всім вимогам котрі обговорювались. Тут же заказав монтаж кондиціонера з гарантією на п?ять років. Гарне ставлення до клієнта. Сам кондиціонер куплений та встановлений на кухні. Потужність підходить. Всім дякую і рекомендую.
Daria Kravets рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 червня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter AIR MASTER INVERTER CH-S12FTXP-NG, Замовлення №001747

Замовляла кодиціонер з установкою. Все пройшло без проблем і досить швидко. Після того як кондиціонер пропрацював трохи менше 2 років виникло питання гарантійного обслуговування через помилку. Магазин вирішив питання протягом тижня.
Дякую співробітникам компаніі за вирішення мого питання. Гарантійний ремнт був проведений безоплатно, ніяких претензій до магазину більше не маю.
2 червня 2023 Відповісти
Татьяна Прохорова рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-09FRH2, Замовлення №1256347

Купили для домашнього використання кондиціонер Olmo OSH-09FRH2. Детально про кондиціонер прочитала на сайті магазина Технопрестиж. Спеціалісти детально розповіли про характеристики роботи техніки як взимку, так і літом. Монтаж робився кваліфікованими майстрами. В моїй присутності протестували кондеціонер. Задоволена і товаром і сервісом! Буду рекомендувати друзям!
c2wtgl рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Mitsubishi Heavy SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S, Замовлення №45683567

Дарина Біліченко рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №ch-s09ftxla2-ng

Всім доброго дня! Хочу поділитись своїм відгуком на цей товар. Купувала приблизно 2-3 місяці тому. За цей час ніяких проблем не виникало. Працює відмінно, добре виконує всі функції. Товаром дійсно дуже задоволена, сподобався. Ціна відповідає якості на 100%. Хочу виділити чудову роботу менеджера. Установку системи справили швидко і без зайвого сміття. Дуже задоволена цим пристроєм, тому обов‘язково буду рекомендувати своїм друзям та знайомим.
Вика Корниенко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Cooper&Hunter CH-S12XP9

Всім доброго дня) Відмінний магазин. Замовляю тут постійно інверторні кондиціонери із встановленням для себе, знайомих та друзів. Висока якість обслуговування. Гарантія не на словах, а на ділі. Всім раджу.
Мирослава Ярема рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022