atticat рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Ноутбук MacBook Air 15" M2 Starlight 2023 (Z18R000PS, Z18R000T1), Замовлення №030324/7013

Единственный магазин в Киеве, который смог достать кастомный MacBook Air в воскресенье день в день(обзвонил штук 10). Привезли уже через пару часов, поехал осмотрел и забрал. Приятные сотрудники, дали возможность вскрыть и осмотреть запломбированную коробку до полаты - респект. Помогли подобрать аксессуары. Оплата в USDT прошла без проблем. Буду обращаться ещё
Andrii Bilokoz рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 1TB Blue Titanium (MU7K3), Замовлення №260124/14

Фаховість, сервіс, привітність, компетентність співробітників. Відмінне розташування магазину. Швидка доставка.
Yura Li рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Venu 3 Slate Stainless Steel Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02784-01/51), Замовлення №4058-180124

Ввічливий консультант надав всю інформацію, відповів на багато моїх запитань. Доставили в домовлений термін. Все працює. Рекомендую магазин.
Виталий Ниверский рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Стайлер Dyson Airwrap Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01), Замовлення №3109-271223

Замовляв стайлер Dyson в цьому магазині, сервісом задоволений. Замовлення підтвердили оперативно та притримали товар для самовивозу із магазину. Консультатнти в магазині навіть допомогли зареєструвати товар на офіційному сайті для перевірки серійного номеру та продовження додаткової гарантії.
Carbony рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: портативна колонка Flip 6 Grey (JBLFLIP6GREY), Смартфон iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Смартфон iPhone 14 Pro 1TB eSIM Deep Purple (MQ303), Ноутбук MacBook Pro 14" Silver 2023 (MPHK3), Док-станція 3-in-1 Cube with MagSafe (Y1811JA1), Замовлення №070123/6005

Ігор не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Хотів купити: товар

Aleksey Mykhaylov рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №241123/5041

Татьяна и Евгений профессионалы своего дела! Огромное вам ребята спасибо за уделенное время и проделанную работу?
Anastasiia Zhuha рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Ноутбук MacBook Air 13,6" M2 Space Gray 2022 (MLXW3), Замовлення №111123\6012

Дуже задоволена сервісом. Гарна і приємна дівчина допомогла мені купити і зробити оформлення на Мас!))) На усі питання відповіли і допомогли! І ще окремо хочу сказати, яке ж гарне гравірування українського алфавіту і безкоштовно Рекомендую цей магазин і сама обов'язково буду ще звертатись.
Haze рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном QuietComfort SE Black (866724-0500), Замовлення №6010-281023

Купую в цьому магазині не вперше. Товар завжди був в наявності та відправляли у день замовлення. Усім задоволений. Єдине побажання - пакувати відправлення у власні коробки, а не нової пошти, збільшуючи цим і так дорогу доставку.
German Mironov рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Фен HD07 Supersonic Limited Edition Vinca Blue/Rose (426081-01), Смарт-годинник Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight S. Band - S/M (MNU93), Замовлення №6006-260823