Юлия Плиско не рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Керамогранит Cerrad Batista PODLOGA MARENGO RECT, Плитка Baldocer Ducale CHESS CEDAR 333х1000х10,, Замовлення №Рахунку номер: 134268

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «PLITKA.kiev.ua»
Юлія, плитка перед тим як видаватися клієнту перевіряється. На фото, що ви додали, видно що плитка тріснула навпіл. Ми запросили відео завантаження вашої машини, на ньому видно: 1) ваш водій самостійно перекладав плитку з палети в машину, якщо плитка була пошкоджена він би це побачив. 2) в машину спочатку кладеться плитка великого формату, а потім зверху на неї кладеться плитка меншого формату, що є порушенням умов транспортування. Плитка може транспортуватися лише, якщо зверху знаходиться ідентична плитка, для того щоб навантаження розподілялося рівномірно, або руба на довшій стороні.
Ооо ну тут тим більше ви винні! З якого перепугу, мій водій повинен був взагалі її грузити??? Ваша Оксана мені сказала, ще перший раз коли я робила замовлення: приїзжайте, все вам погрузимо! А тут карою вивезли, як я дізнаюсь і НЕКОМПЕТЕНТНА ЛЮДИНА, яка приїхала ВИВЕЗТИ товар а не грузити (бо у вас є відділ вантажний), тепер винна що плитка доїхала бита… цікавий підхід!
12 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «PLITKA.kiev.ua» відповів на коментар Юлия Плиско
Ми дійсно завантажуємо товар в вантажні машини, але для цього водій має відкрити задні дверцята, або опустити борт машини, щоб автокара поставила піддон в машину. Завантаження через бокові двері, які відчинив ваш водій, не виконується, оскільки можливе пошкодження автомобіля. Піддон поставили поруч з відчиненими дверима. Навантажуванням транспортного засобу керує водій, оскільки він володіє інформацією стосовно наявності в кузові інших вантажів, подальших місць завантаження та характеру вантажу.
15 травня 2023 Відповісти
Yarick Dzher не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 травня 2022

Купив: Панель для ванны, Замовлення №69817

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «PLITKA.kiev.ua»
Приносим извинения за задержку с возвратом средств, это действительно наша вина. Такая ситуация произошла впервые, однако мы учли ее и внесли изменения в работу. Доставка вашего заказа производилась перевозчиком Новая Почта, мы заказывали обрешетку, о чем было указано в ЕН, чем и была обусловлена высокая стоимость доставки. Однако, обрешетка не была произведена перевозчиком и панели приехали поврежденными.
Valentine.B рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: Плитка Плитка Ceramica Leeds LEEDS GREY (427189), Замовлення №103535

Порадовал ассортимент, оперативная обработка и доставка заказа. Отдельная благодарность менеджеру Наталье за профессиональную консультацию и помощь во всех возникающих вопросах.
Katrin_ka рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Плитка Плитка Cifre Титан вайт 30x90

Дуже швидко передзвонити или,проконсультували та навіть запропонували клей і затирку,все підібрали чітко і ми залишилися задоволені.
Irina Korniychuk рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Керамічна плитка

Оперативно прийняли замовлення та організували доставку. Дякую!
380952402945 рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Хотів купити: Напольная плитка Cicogres Lotto GRES

Уже второй раз заказываю плитку в интернет-магазине PLITKA.kiev.ua. Перезванивают быстро. Подсказали с выбором клея. Все понравилось, рекомендую всем! Очень приятно заказывать.
tva рекомендує цей магазин
1 червня 2020

Купив: Плитка Opoczno Flora CREAM

Заказываю плитку в этом магазине уже второй раз.Цена на плитку одна из самых низких.Большое спасибо оператору Наталье Д.которая оперативно приняла заказ, помогла с выбором недостающего товара и ответила на все интересующие меня вопросы. Доставили быстро и в оговоренный срок. Еще раз спасибо оператору Наталье Д.
Ирина Марчук рекомендує цей магазин
18 листопада 2019

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Понравился большой выбор плитки. В процессе консультирования работники магазина всегда быстро перезванивали, я получила всю интересующую меня информацию. Доставили быстро, в согласованный срок и бесплатно.
kaput не рекомендує цей магазин
21 серпня 2019

Хотів купити: Унитаз-компакт Devit Comfort 3010123

"Унитаз" на хотлайне, в самом магазине оказался только крышкой от унитаза, что вводит в заблуждение покупателя неадекватным описанием и ценой
Відповідь представника «PLITKA.kiev.ua»
Приносим извинения за доставленные неудобства, в ближайшее время информация в карточке товара на Хотлайн обновится и будет соответствовать действительности.
vikki рекомендує цей магазин
3 червня 2019

Все супер, и плиточка по качеству отличная, и скорость отзвона и быстрота БЕСПЛАТНОЙ доставочки, всем рекомендую!