Sunduk_Lert рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 V 12/256GB Black, Замовлення №567001

Купили цей смартфон у вашому мгазині по рекомендаціі. Не пожаліли що звернулись, телефон приїхав запакований , новий, за гарною ціною. Відправили навіть раніше ніж казали. Дякую
Тетяна Петренко2 рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 12/256GB Silky Black, Замовлення №118908

Усе добре пройшло, замовили - сплатили передоплату 500 грн, наступного дня отримали на пошті. Усе файно. Ціна була найнижча
Bober_Dobr рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Black, Замовлення №100456

Доброго дня,також купляємо у магазині вже третій телефон, встигли купити xiaomi 14 ultra -топ із топів за супер ціною, вже наступного дня ціна виросла на 2000 грн, дуже задоволений! Дякую
Катя Катя рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Айфон 15 про макс, Замовлення №Не знаю

Купуємо в цьому магазині не перший раз Нещодавно купила телефон(андроїд) та не змогла перейти на нього з айфону,зв?язалась з магазином і мені без проблем швидко за пару днів зробили обмін на айфон Сервісний центр дуже швидко спрацював та швидко відповів,були завжди на звязку Всім рекомендую магазин easy bay
Юра Sin не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/256GB Cobalt Violet

Дивні хлопці. Зробив замовлення на сайті, отримав номер замовлення. Ніякого дзвінка для підтвердження. Через годину передзвонив сам. Отримав невнятну відповідь що вони перевіряють на складі наявність (про це я мав дізнатись сам?) і передвонять. Пройшли вихидні, понеділок. Ніякого дзвінка або смс. Маю лише лист з номером замовлення. Дякую, замовив в іншому місці
Wlad_Gold рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/1TB Flowy Emerald, Замовлення №200897

Можу сміливо рекомендувати цей магазин, дуже гарні ціни, часом гарні акції. Це магазин мені порекомендували друзі. Купив тут наступний свій ванплас, дякую Чудове обслуговування та швидкість.
Микола не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black NFC, Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black

Замовив, через 2 години прислали смс що такого товару нема
Wester-2 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Silver 2022 (MLXY3), Замовлення №340087

Easybay - супер! Купив у них ноутбук цей Macbook Air, швидко привезли по Києву. Кур'єр був дуже терплячий, навіть допоміг перевірити ноутбук, щоб бути впевненим, що все гаразд. Ноутбук виглядав як новий, як і обіцяли. Я дуже задоволений! Дякую за такий чудовий сервіс!
Александр Левтеров не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel

Ціна на Холтлайні на 2000 дешевше. Минулого тиждня також намагався придбати, ціна була 18 200 і на Хотлаіні і на сайті, по сайту був в наявності, але фактично не було, навіть не перетелефонували
Viktor Blum рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №190876

Замовив телефон Xiaomi Redmi Note 12 Pro на www.easybay.com.ua і, взагалі, все круто! На сайті легко знайшов потрібну модель, ціни норм, нічого зайвого. Замовив, і швидко доставили, ще й добре упакували. Загалом, рекомендую магазин, і телефон теж. За свої гроші - відмінне співвідношення ціна/якість. Якщо щось, ще раз там що-небудь замовив би.