Maryna T рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Сім’я Білосніжних Мишей, Sylvanian Families, Замовлення №168806

Зробили замовлення вночі, зранку вже перетелефонували й підтвердили наявність товару, ввечері відбулась відправка, і вже зранку слідуючого дня я забрала посилку на складі «Нової пошти». На все пішло трохи більше доби. Менеджери у магазині ввічливі. Ціна і якість товару відмінні. Рекомендувати можу!
_Yur_ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2021

Купив: Прапор України Стяг 90 ? 135 см габардин (П6Г)

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Жахливий сервіс. 2 місяці після купівлі досі не надані документи для бухгалтерії. Оплата була безготівкова.
7998078 рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Фігурка Липпицианская лошадь (13819)

Все прекрасно. Спасибо за сервис.
Katrin_ka рекомендує цей магазин
3 травня 2021

Купив: Кукла Cupcake Surprise Mini

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Подарунок замовляли племінниці,за два дні вона вже отримала,навіть раніше ніж планували,подарунком задоволена і ми вдячні за правильну організацію і якісні іграшки.
Elena Velichko рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Звіролітери

Artem Saliy рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Піаніно Пианино синтезатор с микрофоном (BAO-1505B-W)

Все пройшло чудово. Буде прекрасний новорічний подарунок :).
viento рекомендує цей магазин
10 жовтня 2020

Купив: Щенячий Патруль. Історії. Щенята рятують поїзд, Стратегічна гра Доминошное королевство (FI17009), Стратегічна гра Queendomino 8+ (904918), Замовлення №141808

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, повернення товару

Наталья рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Купив: Микрофон Девичий стиль с разъемом для МР3 плеера, My Music World, Замовлення №140712

Заказ собрали и отправили на следующий день. Оперативно! Жаль, что доставка всех заказов, независимо от суммы, платная. Ассортимент хороший (заказываю не первый раз).
Анжелика Колесникова-Бабич рекомендує цей магазин
4 липня 2020

Купив: Жилетка для плаванья, нарукавники, книга

Рекомендую магазин на все 100%. Товар был по предоплате. Всё отправили в срок и качество товара порадовало. И порадовали скидки, которые предоставляет магазин. Спасибо вам.
Юльок рекомендує цей магазин
22 червня 2020

Купив: Табличка металлическая Ахтунг! Злюкен собакирен

Рекомендую магазин. Оператор дуже приємна дівчина. Табличка якісна.Відправили в день замовлення. Доставка швидка!!