Skyglar рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Модуль передавача для FPV RadioMaster ExpressLRS 915 TX module Bandit (HP0157.0062-915), Замовлення №4433

Швидко уточнили замовлення і відправили. Товар в ідеальному стані. Рекомендую
Катруня рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Рюкзак міський Thule Accent Backpack 26L / black (3204816), Замовлення №696878

Шукала саме цей рюкзак на подарунок, бо хлопець захотів саме такий. Дивилась варіанти тут на хотлайні. В одному магазині взагалі сторінки немає такої, в двох мені зателефонували запропонували на 28 літрів, але ж мені треба саме на 26. Артвей зателефонували на наступний день після створення замовлення, підтвердили, що все є, я оплатила за реквізитами, вони в цей же день відправили товар і ось учора забрала. Класс)) щодо чеку, він можливо на пошту прийшов, не перевіряла
Hellraizer HellraizerK не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 3 Pro Frost White (A3952G21)

Замовив навушники Soundcore Liberty 3 Pro. В наявності немає, будуть, але за іншою, дорожчою на майже 2К ціною.
Оксана Даровік рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Godox tt 685 IIC, Замовлення №643353

Замовляла спалах GODOX ТТ 685 ІІС, залишилась задоволена обслуговуванням! У заявлений термін прийшов товар, оплачувала попередньо повну суму безналом, отримала цілий та не пошкоджений товар, все працює супер! Вдячна продавцю Артему та магазину, буду рекомендувати друзям)
Ivan Semyanchuk не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Хотів купити: Aqara Smart Radiator Thermostat E1, Термостатична головка для радіатора опалення Aqara Smart Radiator Thermostat E1 (SRTS-A01)

На сайті вказано в наявності, при замовлення виявляється що буде в лютому(!)
Светлана Мазур не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Хотів купити: студійне освітлення Godox SL150II

Немає української локалізації на сайті
Anya Motinenok рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: RadioMaster tx16s, Замовлення №111

Пультом задоволена Менеджер швидко виходить на зв язок і відповідає на питання, відправка швидка Задоволена всім
Сергей Зубрицкий рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Апаратура, Тх12, Модуль передавача для FPV RadioMaster TX12 Mark II ELRS, Замовлення №568520

Товар пийшов швидко , все відповідає опису і стану
Игорь Коломиец рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Пульт ду radiomaster tx12 mark II ERLS, Замовлення №573376

На момент покупки була найнижча ціна, відправили в день замовлення. Гарантію і чеки також надають.
Вова Сорочан не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Fujifilm X100V Silver (16642965)