Максим Лесик рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Відеокамера Pocket Cinema Camera 6K (CINECAMPOCHDEF6K), Замовлення №59001009288371

Покупкою задоволений! Найнижча ціна серед інших інтернет - магазинів. Товар надійшов через 2 дні після замовлення.
Виталий Rv рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Біометричний замок Smart Door Lock D100 Apple HomeKit (ZNMS20LM), Замовлення №480102

Купив замок по найнижчій ціні серед офіційних реселлерів. Відправка в день замовлення
Людмила Никитенко рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Акумулятор AA 2500mAh NiMH 4шт Eneloop Pro (BK-3HCDE/4BE), Зарядний пристрій Eneloop BQ-CC65, Замовлення №477759

Замовлення пройшло чудово, все чітко - опрацювання замовлення, відправка, ввічливий продавець. Дякую!
Eugene Epstein не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2023

Купив: Зарядний пристрій Smart-Quick Charger+Eneloop Pro 4AA 2500 mAh NI-MH (K-KJ55HCD40E), Замовлення №461250

Во-первых этот товар выпускается в совершенно другой упаковке. Почему он приехал в другой упаковке я понятия не имею. Эти аккумуляторы имеют крупную картонную упаковку а не пластиковый блистер. Сама упаковка была разрезана сзади, может ее кто-то случайно разрезал на почте, я не знаю. Отказался принимать товар. Если я в чем-то не прав, прошу прощения.
Відповідь представника «ArtWaY Украина»
Добрый день, комплект аккумуляторов с зарядным устройством по сей день завод выпускает и в картонной (нового образца) упаковке и в пластиковой, разницы в самом товаре нет никакой, даты выпуска могут быть одинаковые. Упаковку мы точно не вскрывали и не резали, может почта, может ещё кто-то... Если нужен товар именно в картонной упаковке, можем отправить в картонной, это вообще не проблема! Спасибо за отзыв!
Спасибо за информацию, я этого не знал.
10 серпня 2023 Відповісти
Yuriy рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Помогли при выборе товара. Сам товар доставили в срок. Выдали гарантию. Удобно, что в Харькове есть доставка до двери без дополнительной оплаты. Впечатления остались приятные.
[Красный Лист] klsurvival рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: The JOBY Compact Light Kit , Замовлення №#432696

Дуже вдячний менеджеру за консультацію. Компетентно і професіонально. Я отримав вичерпну інформацію.
Андрей Пашнев рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Універсальний об'єктив EF-M 18-150mm f/3,5-6,3 IS STM (1375C005), Замовлення №404027

White Noise рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Універсальний об'єктив AF 30mm f/1,4 DC DN, Замовлення №302956

Підтримка реагує вчасно,доставка була дуже швидка на відділення НП,рекомендую до замовлень!
Pavel Breus рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Объектив Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art (для Sony), Замовлення №342640

Дякую, товар відвантажили та надали у обіцяний термін. Менеджер супроводжував на протязі доставки та особисто дав рекомендації щодо комплектуючих та супроводжуючих товарів до об’єктиву.
Алексей Virusok не рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Alpha A7s III body (ILCE7SM3B.CEC)

+ 10 K UAH від заявленної ціни