Lomaka88lvl рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Godox xpro-s, Замовлення №275417

Красавчики, купляю в них фотообладнання вже пару років як, мало того що найдешевше, ще й відправляють одразу, швиденько. Лайкаю однозначно
Antonina Farifonova рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Стандартний об'єктив Canon EF-S 24mm f/2,8 STM (9522B005), Замовлення №263357

Найкращі рекомендації!)) ArtWay має найнижчу ціну на мій товар. Я брала об'єктив Canon. Товар був у наявності і був відразу відправлений після оплати. Окрема оцінка спілкування. Продавець справив дуже приємне враження як людина і як тямущий професіонал в своїй справі. Об'єктив чудово працює, всі документи в комплекті. Мої найкращі побажання))
Андрій Пиндик не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Хотів купити: Olympus HLD-8

29 січня я замовив на цьому сайті батарейну ручку. У відповіді наступного дня магазин написав мені, що товару немає в наявності. Пройшло три дні, товар все одно "є в наявності" на сайті. Дуже недобросовісний спосіб заманювати клієнтів до себе на сайт
Минув тиждень. Товар все ще "в наявності".
5 лютого 2023 Відповісти
11 днів минуло. Товар все ще "в наявності". Топова робота зі складською базою та клієнтами
9 лютого 2023 Відповісти
Егор Шевченко рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Біометричний замок Aqara Smart Door Lock A100 Zigbee Global EU (ZNMS02ES), Замовлення №RM-0123037

Купував 3 замки Aqara A100. Ціна відповідає заявленій. Доставили у стислі терміни. Задоволений співпрацею.
Никита Русов рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК / для подкастів Rode NT-USB Mini, Замовлення №224258

Все понравилось , хорошее общение с менеджером и быстрая отправка товара, всем доволен
Борис Казанцев рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Добрий день. Мікшер отримав. Все добре прийшло. Дякую.
Арсен Малеш рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: підлоговий штатив Arsenal GP-234AK2, Замовлення №207867

Чудове обслуговування. Відверті та щирі продавці. Беззаперечно рекомендую даний магазин!
PnL рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Объектив Sigma 16mm f1.4, Замовлення №118263

Все по делу. Если возникают вопросы или нестандартные ситуации - обо всем можно в конструктиве договориться.
28 вересня 2022

Купив: Радіосистема Saramonic Blink 500 B1, Замовлення №120967

Купувала радіосистему для нашого класу. Даним магазином дуже задоволена, мене проконсультували спочатку по телефону і в той же день оперативно відправили. Все прийшло ціле та робоче. Ціни відповідають цінам на сайті. Дякую, будемо ще звертатися.
. не рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Хотів купити: Фотоаппарат Canon EOS R kit (RF 24-105mm)L + MT ADP EF-EOSR, Замовлення №120618

Я так понимаю это замануха такая - выставлять товар которого нет по хорошей цене?