Леся Задерака не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 листопада 2023

Купив: Фен Ga.Ma IQ2 Perfetto Rose Gold (PH6075.PK), Замовлення №PKM14384

Відповідь представника «PROKRASA»
Вибачаємось, що склалася така ситуація та не виправдали Ваших очікувань від покупки. Але зауважимо, що з боку магазину не було помилок або нехтувань внутрішніми правилами. Далі докладніше: 1. Ми розуміємо очікування покупців від нової речі, тому не розпаковуємо і не знімаємо заводське пакування на товарах. На жаль, саме заводське пакування не дало змоги виявити роз’єднане кріплення на ручці фену. 2. Після внутрішньої перевірки серійних номерів та зазначеної потужності на фенах ми звернулися до виробника. Від виробника отримали відповіді, які роз’яснюють ситуацію та можуть стати у нагоді і іншим покупцям (скріншоти переписки у прикріплених): - невідповідність серійних номерів на фені та коробці GaMa iQ2 може мати місце з різних причин та не є критичним для підтвердження оригінальності; - потужність оригінальної моделі GaMa iQ2 Rose Gold (PH6075.PK) була змінена з 2000 Вт на 1600 Вт без попередження та оновлення інформації на ресурсах виробника. Зі свого боку додаємо, що всі фени GaMa iQ2 Rose Gold (PH6075.PK), що надходять до України від офіційного імпортера, йдуть вже з різними серійними номерами. Чи це тільки декілька партій, чи взагалі буде – наразі невідомо. 3. Стосовно вирішення ситуації магазином хронологія наступна: 25.11 – було отримано звернення до чату магазину 26.11 – уточнено інформацію по фену, перевірено та надано запити імпортеру та виробнику 27.11 – надіслано фен магазину, отримано відповіді від імпортера та виробника 28.11 – зроблено повернення коштів та надано інформацію покупцю Ще раз вибачаємось за незручності та невиправдані очікування!
Проблему вирішено! Гроші повернули!
29 листопада 2023 Відповісти
Yanina Chuprina не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 липня 2023

Купив: Фен Ga.Ma iQ2 Perfetto Black (PH6075.BK), Замовлення №55508

Купила фен Gama, який прийшов у захисній матовій плівці з тріщиною на корпусі. При огляді на Новій пошті тріщину не було видно через щільне пакування. При огляді вдома встановлено наявність тріщини і в той же день зателефонувала оператору, яка повідомила, що кошти не повернуть і не замінять на справний фен і сказала, що наступного робочого дня зі мною зв'яжуться. Але реакціїї нуль, ніхто не телефонує. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей інтернет - магазин
Відповідь представника «PROKRASA»
Yanina, доброго дня! Вибачаємось за незручності. Оскільки ситуація вже вирішена, то хотілось б у публічній площині доповнити відгук актуальною інформацією: 08.07 (субота) – було отримано звернення і оператор повідомив про відповідь у наступний робочий день; 10.07 (понеділок) – надіслано інформацію, щодо ваших подальших дій; 11.07 – отримано пошкоджений фен; 12.07 – погоджено обмін на новий; 13.07 – надіслано новий фен; 14.07 – отримано; 17.07 – уточнено інформацію по отриманому новому фену. Повернення товару з механічним пошкодженням від виробника – це нестандартна ситуація, тому, на жаль, оператор не міг відразу Вам відповісти. Потрібна була консультація з керівництвом та офіційним імпортером продукції. Що ми оперативно і зробили та обміняли Вам пошкоджений фен. Ще раз вибачаємось за незручності та бажаємо приємного користування!
Хочу доповнити свій попередній відгук. Зі мною зв'язався представник інтернет - магазину і мені було замінено фен на інший.
19 липня 2023 Відповісти
Вовчик рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Електробритва (шейвер) Moser Mobile Shaver (3615-0051), Замовлення №55427

Отримав що хотів в декілька кліків. Магазином задоволений. Шейвер випробував відразу, нарікань не має. З бонусів: в комплекті запасні лезо та сіточка
Відповідь представника «PROKRASA»
Вовчик, доброго дня! Дякуємо Вам за вибір нашого магазину і окремо за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
test proregressor не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Фен-щітка BaByliss PRO BAB2770E, Замовлення №49180

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

товару немає в наявності а пише що є(((
Відповідь представника «PROKRASA»
test proregressor, доброго дня! На жаль, у Вашому випадку, останню позицію товару було продано саме перед Вами. За це вибачаємося але на 100% виключити такі ситуації дуже важко.
Vitaliy Chobotenko рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Масло Oster 150 ml

Заказывал у этой сети масло Oster. Все быстро оформили и в тот же день отправили новой почтой. Сервисом доволен. Сеть рекомендую.
Відповідь представника «PROKRASA»
Vitaliy Chobotenko, здравствуйте! Благодарим за отзыв и рекомендацию!
Павел Олейник не рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Хотів купити: Фен для волос BaByliss PRO Vulcano красный 2200 Вт BAB6180IRE

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Сайт бреше про наявність товару, при чому одразу пропонує оплатити товар, якого немає.
Відповідь представника «PROKRASA»
Павел Олейник, доброго дня! Нажаль, у Вашому випадку, останню позицію товару було продано саме перед Вами. За це вибачаємося але на 100% виключити такі ситуації дуже важко. Щодо оплати, то сайт не пропонує якийсь певний варіант. Онлайн або наложений платіж – залежить лише від Вашого вибору. А у разі скасування замовлення – сумма повертається.
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
12 червня 2021

Купив: SUN Лампа маникюрная 5 LED-UV Rose 48 Вт (352945)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Отличный магазин с товарами для маникюра, всегда большой выбор, качественный товар и организация на высшем уровне.
Відповідь представника «PROKRASA»
Nikita Kozachyk, здравствуйте! Благодарим за положительный отзыв и рекомендацию.
Sarch рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: BaByliss PRO BAB2171TTE, Замовлення №21423

Понравилось что связались сразу, хоть и были праздники. Отправили вовремя. Менеджер - приятный. По получению товар был хорошо упакован самим магазином, что так же порадовало. В работе техника показала себя отлично, так что буду рекомендовать данный магазин. Цены отличные, обслуживание так же. Приятно делать покупки у них.
Відповідь представника «PROKRASA»
Sarch, здравствуйте! Работаем несмотря на выходные и большинство праздников. ;) Рады, что Вам всё понравилось! И благодарим за отзыв и рекомендации!
Sergio5311 рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Купив: Триммер Wahl Detailer Li Cordless

Хороший ассортимент, приятные конкурентные цены. Работа менеджеров порадовала, перезвоните в течении 10 минут, уточнили информацию, приняли и исправили ошибку(мою) во время оформления, быстро отвечали на сообщения и вопросы. Товар соответствовать описанию, отправили сразу в день оплаты. Так, что удалось порадовать близкого человека. Рекомендую, я остался доволен.
Відповідь представника «PROKRASA»
Sergio5311, здравствуйте! Благодарим за отзыв и выбор нашего магазина! Передали Ваш отзыв менеджерам.
Мария не рекомендує цей магазин
14 листопада 2017

Хотів купити: Машинка для стрижки Moser 1400-0051, Замовлення №5114

Пыталась сделать заказ при подтверждении заказа оказалось что 2 из 4х позиций отсутствуют потом оператор перезвонила еще раз и сказала, что машинка для стрижки, которую я заказала, уже не выпускается и предложила аналогичную, но дороже. Вчера я разговаривала с другим оператором этого же магазина, мне сказали, что нужный товар есть в наличии уважаемая администрация, пожалуйста обновите ассортимент товара на сайте магазина, чтобы покупателям не приходилось тратить время зря спасибо
Відповідь представника «PROKRASA»
Спасибо за отзыв! С нашей стороны действительно есть упущение по обновлению ассортимента на сайте. За что и приносим свои извинения. Но можете быть уверены, что мы уже работаем над исправлением этого недочёта.