VITAL4IS не рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Велосипед ARDIS CLEO MTB 27.5

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Не рекомендую этот магазин . Уровень обслуживания клиентов очень сильно понизился. Наличие товара не актуально.
alex3003 не рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Велосипед

Виктор Левитский не рекомендує цей магазин
7 вересня 2020

Хотів купити: Ardis City Folding

Хотел купить велосипед, написал в вайбер, потом на почту, потом заказал звонок... Потом уже позвонил сам - нет в наличии. Не понимаю, зачем давать альтернативные способы связи, если они не работают.
Александр Галёна не рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Купив: Велосипед ROYAL BABY BULLDOZER 18

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

ika lm не рекомендує цей магазин
12 червня 2020

Хотів купити: Дитячий двоколісний велосипед Ardis Summer 20" Бело-зеленый глянец, Замовлення №568765367

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не рекомендую этот магазин!!!Приехав туда не обнаружила нужной модели ,которая была указана на сайте. Сказали ,что интересующую модель мне вообще не продадут ,потому что этот велосипед не подходит моему ребенку,это они так решили!!!Крайне не рекомендую этот сайт и магазин ,потому что обманывают ,пытаются продать велосипед подороже.
Юра Радионов не рекомендує цей магазин
22 лютого 2020

Хотів купити: TOTEM MTB Shark 26

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не рекомендую Никому связываться с ними.За неделю-7 дней заказал,уточнил дату и время доставки,перезванивал ещё два раза для подтверждения и уточнения,получил подтверждение от продавца и...в день доставки-звонят и сообщают,что товар будет через два дня.
Темин Константин рекомендує цей магазин
5 лютого 2020

Купив: Ardis Force MTB 26

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Отлично! Хорошо упаковали.
Елена Сторожук не рекомендує цей магазин
30 серпня 2019

Купив: Дитячий двоколісний велосипед Ardis Marmaid BMX 16" Розовый

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

User не рекомендує цей магазин
7 липня 2019

Купив: Велосипед гірський (MTB), крос-кантрі Ardis Racing 28" / рама 19" белый

у моего первого ардиса, тоже руль сломило пополам
27 березня 2020 Відповісти
Александр Бугай не рекомендує цей магазин
8 червня 2019

Купив: Дитячий двоколісний велосипед Ardis Fitness BMX 20" Черный/оранжевый, Замовлення №4164

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка