Cat 1.5 рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Хлібопічка Liberton LBM-6302, Замовлення №285709981

Замовлення прийшло дуже швидко взагалі без проблем! Велике дякую, продавця рекомендую!
Наталья Зоирова рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Мультиварка Delfa DMC-500, Замовлення №284289496

Покупкой довольна,пришло всё быстро,хорошее качество по разумной цене.Спасибо, магазин рекомендую.
Manowar рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Комп?ютерна клавіатура , Замовлення №281861705

Все вчасно. Товар затримався на пів дня, бо в вказаному в замовлені поштоматі не було вільного місця, Нова пошта оперативно змінила адресу доставки. Сподіваюсь на вдале придбання
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Дякуємо за те, що обрали нас!
Dmitriy Kovalyov рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Сковорода звичайна KELA Cailin (11675), Замовлення №281096284

Актуальная цена и наличие. Быстрая обработка заказа и доставка. Спасибо большое магазину. Рекомендую! По поводу сковороды - потрясающе! Жалею, что раньше не купил такую. Очень хорошее качество! Крышка Tefal идеально подошла. Всем, кто думает купить сковороду из нержавки совет - сначала посмтрите на ютубе, как жарить на таких сковородах)
Нона «emilia.terner» Нано рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C64, Замовлення №279459892

Замовляла роутер. Надіслали швидко, повна комплектація, гарантія. Дуже задоволена сервісом та ціною, рекомендую продавця.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та цінами. Якщо у вас будуть ще які-небудь запитання або потреби, звертайтеся до нас. Приємних Вам покупок!
Bil Ash рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Каструля Ringel Hanover 16 см (1,8 л) з кришкою (RG-2005/1-16), Замовлення №275270865

Пан Святослав рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Машинка для стрижки Philips Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Замовлення №275476453

Все супер
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук та за вибір нашого магазину! Бажаємо Вам приємних покупок та гарного дня!
Таня Андрєєва рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 5i Black, Замовлення №20400372437374

Замовила. Наступного дня замовлення вже було у мене на пошті) Супер
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням і тим, як швидко та без проблем отримали свої покупки. Це для нас дуже важливо, забезпечити Вас високоякісними товарами і приємним досвідом покупок. Дякуємо за те, що обрали нас!
Gleb Tumenok рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ringel RG-5110, Ringel RG-5112, Замовлення №274350937

Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та цінами. Дякуємо за те, що обрали нас!
Виталий Романовский рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Мультиварка Satelit PRO COOKER SPC-600, Замовлення №270244718

Дякую магазину за швидкість, зв'язались швидко, відправили ще швидше ніж обіцяли, задоволений я і дружина.