Катерина Гавриленко рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Моє замовлення 494, брала квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02). Все пройшло гладко, зауважен, Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №494

Моє замовлення 494, брала квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02). Все пройшло гладко, зауважень до роботи магазину не маю.
Надежда Демидова рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №360

Придбанням задоволені. Продавця раджу!
vktory_drago рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Дрон DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №402

Замовила у G-STORE 2 квадрокоптера. Спочатку мені зателефонували і попросили зачекати пів години, бо на складі магазину не було другої одиниці, але перетелефонували хвилин через 15 і сказали, що це питання успішно вирішене і дрони готові до відправлення. За три години я отримала своїх пташок курьєром.
Анна Новаківська рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №365

проблем з магазином і товаром не було, дякую
Salce рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 128GB Silver (MNXQ3), Замовлення №417

Планшет доставили курьером в день покупки спустя три часа, как и договаривались. Продавец в магазине мне понравился, общительный и вежливый. Касательно оформления - все стандартно и довольно быстро. В целом сработались на пятерочку.
Вікторія20 рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01), Замовлення №387

Негативных моментов не обнаружила. Из положительного - очень быстрая отправка, оригинальный товар.
Alesia15 рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №390

Квадрокоптер отримала того ж дня прямо у руки курьєром від магазину. Оплату провела одразу на карту магазину у повному обсязі, тому що раніше вже купувала тут і не переживала за товар.
Tanja рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB White Titanium (MU7D3), Замовлення №400

Дякую за увагу і опіку. Було дуже приємно отримати дзвінок від менеджера після доставки телефону.
Volodymyr101190 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №411

все приїхало, дякую магазинові
Povelitel рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №407

Взяв тут 2 зарядних станції і квадрокоптер. Доставили замовлення вчасно, бо все було у наявності і продавець виявився бульш ніж відповідальним. Дяка вам від мене особисто і наших хлопців!