vizantiya.mark рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Delonghi EcoDecalk, 500 мл (рідина для видалення накипу), Замовлення №36606

Вже не один рік купую каву та засоби по догляду за ковомашиною в цьому магазині. Завжди приємні ціни та наявність товару. Швидке оброблення замовлень та доставка. Всім задавлена.
Vyacheslav Pavlenko не рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Хотів купити: Ріжкова кавоварка еспресо EC 685.M

Відповідь представника «Coffeum»
Доброго дня! Вибачте, це була помилка оновлення даних в фіді. Дякуємо, що звернули увагу, це дало нам змогу знайти проблему та виправити її.
simoncick рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Delonghi Dedica EC 685.M

Оформил заказ в 9:31 и уже в 11:51 товар был у меня. Отличная обратная связь. Товар куплен на подарок.
Відповідь представника «Coffeum»
Дякуємо за такі теплі слова! Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів Coffeum.
Артур рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Delonghi ECAM 650.85, Замовлення №4761

Дуже приємний магазин. Швидко відгукнулися на інтернет замовлення. Незважаючи на те що в той день дуже глючив Приватбанк, співробітники Coffeum швидко допомогли врегулювати питання і оплата пройшла успішно. Товар доставили прямо додому і допомогли перевірити цілісність та роботу. Буду робити замовлення ще. Дуже дякую
Відповідь представника «Coffeum»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Наша команда прикладає максимум зусиль, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів Coffeum.
Геннадий рекомендує цей магазин
17 серпня 2020

Купив: Кава в капсулах Capriccio 10 капсул, Кава в капсулах Volluto Decaffeinato в капсулах 10 шт

Искали в одном магазине эти два вида кофе, по безналу. В итоге нашли. И цена отличная.
14 квітня 2017

Купив: Saeco Lirika One Touch Cappuccino RI9851/01, Замовлення №1996

Покупкой доволен, магазином тоже доволен.