Ірина рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Зимові шини Lassa Wintus 2 (195/70R15 104R), Замовлення №937412371

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дякую, все швидко. Рекомендую
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
Maxim Degtyarenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 грудня 2023

Купив: Зимові шини Triangle Tire Snow Lion TR 777 (215/70R16 104T), Замовлення №937328487

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

попал на кривую резину, деньги не возвращают, новый товар не отправляют, пообещали ОТБАЛАНСИРОВАТЬ РЕЗИНУ или отправить новую если не получиться отбалансировать)_, жду уже 2 недели. Кстате за резину заплатил на 3 сотни больше так как не комплект, чего нету у других интернет-магазинах.
Відповідь представника «Автошини, диски TyreSale»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Раді, що нам вдалося знайти спільну мову та разом ми змогли владнати дану ситуацію. З повагою, магазин Tyresale.
Сергей Красильников рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Tyresale, Замовлення №678367889

Купляв шину, дуже все сподобалось, швидко і оперативно, подзвонили і відправили!!! Всім раджу)))
name777 рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear EfficientGrip Performance (175/65R14 86T), Замовлення №936775620

Цена на эти шины была весьма привлекательной, что делает этот интернет-магазин идеальным местом для покупки. Качество Goodyear EfficientGrip Performance превзошло все мои ожидания. Они обладают невероятным сцеплением с дорожным покрытием и обеспечивают плавную и тихую езду. Кроме того, они долговечны и прекрасно справляются с износом. В общем, я полностью доволен своей покупкой и настоятельно рекомендую этот интернет-магазин всем автолюбителям, которые ищут качественные и надежные шины.
Відповідь представника «Автошини, диски TyreSale»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!
Igor рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Зимові шини Petlas SnowMaster W651 (215/55R17 98V), Замовлення №Заказ №936805578

Посадочные и ответственные ребята, рекомендую!
Kesano рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Зимові шини Powertrac Tyre Snow March (225/65R17 102T), Замовлення №936775667

Нормальний магазин. Замовив резину, отримав те, що чекав. Відправили накладеним платежем без зайвих пиатнь.
Vladimir Kifenko рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Літня шина ROADSTONE N FERA AU5 215/55R17 94W, Замовлення №№­936385076

Ирина М рекомендує цей магазин
4 грудня 2022

Купив: PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus 205/55R16 91H, Замовлення №92591067

Зробила замовлення, але потрібних шин не було в наявності, прислали за декілька днів з Харькова до Києва. Постійно надходило сповіщення про замовлення. Сервіс сподобався. Конкурентні ціни. Все сподобалося. Рекомендую магазин.
Дмитрий Дунский рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: HANKOOK Winter i*cept evo3 X (W330A) 245/65R17 111H (4od.), Замовлення №92556207

Все точно, вчасно, все обговорили, попередили про рік виготовлення. Чемно, по ділу.
Victor рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: HANKOOK Ventus Prime 3 K125 225/60R17 99V, Замовлення №92536810

был куплен комлект данных шин в этом магазине еще в прошлом году, но так как одну из них повредил, дозаказал ещё 1 шину которая приехала без проблем.