titanik не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний проточний Holmer HHW-201

Это просто удивительно, доставка по Киеву товара весом 1кг космическая по стоимости 400грн. Такси в два конца примерно столько стоит При том, что в информации на хотлайне указана приемлемая стоимость доставки
Сергій Лебедєв не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Blue (JBLT520BTBLUEU)

Невідповідність ціни, ставить покупця в незрозуміле становище.
23 листопада 2023

Купив: Моноблочна акустична система Harman/Kardon Citation Oasis FM Black (HKCITAOASISFMBLKEP), Замовлення №NoValue

Трохи довго, але попередили одразу. Не знаю чому, але в них ціна на саме цю колонку майже на 1.5 тис. дешевше інших відомих мені магазинів. В результаті отримав нову і запаковану, з українською гарантією і офіційну. Тому не можу не радити. Із мінусів, чомусь не було ні смс ні листа з номером замовлення. Тому не вказав його вище
Lui не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: KELA Flavoria (10201), Замовлення №31855

Купляв набір кастрюль KELA Flavoria (10201). На сайті продавця була інформація саме по ньому. Але по факту приїхав інший набір (в якому на один предмет менше). За результатами спілкування з представником магазину з'ясувалося, що інформація на сайті магазину не є корректною. Тобто купуєш один товар, а отримуєш трохи інший, що насправді дешевший за обраний.
Kitsune Lisicev не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном JBL Tune 230NC Black (JBLT230NCTWSBLK)

Замовив товар з умовами доставки 2 дні . Все оплатив і чекаю . Через 2 дні телефоную дізнатись чому не вислали товар і як виявилось що вони можуть вислати аж через 5 днів коли ціна на навушники вже піднялась на 400 грн . Після відміни замовлення чекаю вже більше 4 днів на повернення коштів і в службі підписки кажуть що загально прийдеться чекати півтори тижні тому що вони не знають коли банк переведе гроші.
Якщо ви оплатили по старій ціні, то вони мали надіслати їх, незважаючи на підняття ціни!
5 листопада 2023 Відповісти
krekota.yu рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Міксер Gorenje M400ORAW, Замовлення №31682

Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Електрочайник Braun PurEase WK 3000 WH, Замовлення №30946

Замовляв чайник по Новій пошті, перейшовши на сайт продавця. Єдине, незважаючи на те, що чайник був в наявності на сайті, оператор, уточнював, чи дійсно є на складі, а потім перетелефонував, що зайняло орієнтовно 30-40 хвилин. Товар прийшов оперативно, новий, без дефектів.
Владислав Рипинский не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Хотів купити: Міксер Philips HR2536/00

МЕГАМАРКЕТ не отвечают на звонки, адрес где забирать неправильный, приехал а это вообще не там По телефону сказали что я сам виноват, но у них на сайте указан один адрес а в итоге ехать надо в другой конец Киева
Татьяна Ефименко не рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Хотів купити: Сушка Holmer HFD-25W

Товара нет в наличии, на сайте ннеактуальная информация
ChelovekMolekulaTV не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Телевізор Samsung UE50AU7100

Заказал, на следующий день пришла смска об отсутствии товара, думаю ладно и забыл. Спустя неделю до сих пор на хотлайне висит что есть в наличии