Д.Синельников рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №0000001198

Дуже швидко та якісно. Круто, що потрапив саме на цей магазин. Навушники отримав, дякую.
ШтрикульСаша рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №0000000748

Щиро рекомендуємо з дружиною даний інтернет-магазин. Замовили помічницю відеоняню. Працівник в короткі терміни зателефонував, якісно надав консультацію та підтвердив замовлення. Ціна на сайті відповідає. Замовлення прийшло через день, все супер.
Oleksii K. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 березня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia, Замовлення №82451

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Продали фен-підробку. Китайська копія, не оригінал. По коробці і по фену видно, що його вже діставали і користувались - напевне вже хтось повертав. Коробка приїхала з зам?ятими кутками. Насадки мають неякісне лиття пластику, використовуються гвинтики під викрутку "ph", в оригіналі гвинтики під викрутку "tx". Пластик на насадках відрізняється на дотик і структуру від оригіналу. 15400 грн за китайську підробку
Фен повернув в магазин. Гроші за фен повернули, на цьому дякую. Обійшлося лише 327 гривнями витрат на новій пошті і зіпсованим настроєм від бувшої у використаної підробки замість оригінального нового фену. Це все рівно краще, ніж мінус 15400 грн в нікуди.
8 березня 2024 Відповісти
Дадак Олег рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Тонометр Omron M3 Comfort HEM-7155-E, Замовлення №630

Ціна на сайті вірна, у наявності товар був. Хороший тонометр. Продавець зорієнтував мене в моделях і порадив найкраще! Дякую!
Женчус Ольга рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електричний молокоотсос Medela Swing Flex (101033781), Замовлення №576

Все було добре. Товар відповідає моїм очікуванням. Дякую за гарний сервіс!
Дрозд Веня рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Іригатор Waterpik WP-660 Aquarius, Замовлення №359

Дуже дякую магазину і менеджеру. Зателефонували, коли з'явився товар, як і обіцяли. У той же день відправили новою поштою. Рекомендую цей магазин!
Сахань Наталия рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Тонометр Omron 7 Series BP6350, Замовлення №341

Велике спасибі менеджеру за консультацію та допомогу в оформленні замовлення. Замовлення отримали наступного дня після оформлення. Загалом магазин рекомендую. Персонал дуже чемний і готовий допомогти.
Алиев Инокентий рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Тонометр Omron M3 Comfort HEM-7155-E, Замовлення №0184

Купив тонометр. Працює добре. Доставка швидка. Ціна відповідає якості.
Inna Koneva рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Аспіратор для носа Medica+ MEDICA+ Nose Cleaner 6.0, Замовлення №0188

Магазин з прекрасними цінами, товар відповідає опису, дуже задоволена своїм замовленням. Дуже дякую консультанту, дуже приємний та спокійний у спілкуванні, хоча я поморочила голову. Товар прийшов вчасно (на 2 день після замовлення). Магазин 100% рекомендую.
Трушкин Максим рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №179

Професійний підхід до покупців, детальна інформація щодо товару. Дякую! Надалі буду замовляти в цьому магазині.