Світланка не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №244537

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Жахливе жахіття, точки видачі ніяким чином не мають відношення до товару. Телефон був без української мови. Огляд в магазині не проводився. Вимушена була повернути, сказали тільки через відправку на сервісний центр. Жах і нерви, те що ви зекономите не вартує тих коштів!!!!!
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Світлана! Нам дуже шкода, що у вас виникли проблеми із поверненням товару. Справді, смартфон має оглянути кваліфікований спеціаліст. На жаль, на магазині немає таких експертів, які б змогли провести діагностику пристрою. Як тільки ми отримаємо результати перевірки від сервісного центру, який підтвердить, що пристрій не був у використанні - адміністратор магазину обов'язково зв'яжеться з Вами для узгодження повернення коштів! Дякуємо за розуміння!
8 жовтня 2023 Відповісти
Денис Проценко рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Starlink 150ft cable, Замовлення №244542

Кабель не робочий. Потрібний обмін
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Денис! Наш менеджер передзвонила Вам і зорієнтувала по сервісу. Очікуємо на зворотній зв'язок.
9 жовтня 2023 Відповісти
dpereyaslovec рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) RT-AX55, Замовлення №244311

Замовлення було відправлено дуже швидко. Приємна комунікація з представником магазину. Товар справний. Все чудово.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Чекаємо на Ваші нові замовлення!
Віта Сергіївна не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 вересня 2023

Купив: UWatch Q90 Kid smart watch Blue, Замовлення №№ 244062

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Віта! Нам дуже шкода, що склалася така ситуація із годинником. Дійсно, надійшла відповідь сервісного центру : через те, що годинник був утоплений - це не є гарантійним випадком. Але ми цінуємо і розуміємо кожного нашого клієнта і узгодили з Вами обмін годинника. Будемо раді, якщо звернетесь в наш магазин знову !
8 вересня 2023 Відповісти
Добрий день! Дякую за розвʼязання проблеми з годинником. У новому годиннику все працює. Дитина задоволена.
13 вересня 2023 Відповісти
Oleh Zarudskyi не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Apple EarPods with Lightning Connector HC White, Замовлення №244107

Товар оказался репликой, что не было указано нигде кроме как в секции «вопросы и ответы». Заказал товар в субботу, отправили в понедельник, пришел во вторник. Даже не распаковывал, сразу отправил обратно потому что если бы знал что это реплика никогда бы не заказал. Продавец нигде не упомянул что это реплика, что печально. В итоге, потерял 85 грн за доставку и надеюсь что цену товара мне возместят. Поддержка отвечала относительно быстро. Не рекомендую данный магазин.
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олег! Вдячні за відгук. Нам дуже шкода, що не догодили Вам із замовелнням. Також хотіли звернути Вашу увагу, що в назві товару вказано HC - High Copy, тобто висока копія. За умовчуванням оригінальні Apple EarPods коштують від декількох тисяч гривень. Дуже прикро, що це питання не було вирішене при обробці замовлення і ми витратили Ваш час.
30 серпня 2023 Відповісти
А почему тогда производитель написан Apple и в названии и в полной технической характеристике? Первый раз слышу определение High Copy, что такое высокая копия? Я думал вы продаете только оригинальный товар, а не копии и подделки. я купил оригинальные наушники в другом магазине за 750 грн
30 серпня 2023 Відповісти
Денис Равенсберг рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Wi-Fi router ASUs , Замовлення №244106

Все четко, спасибо!!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Денис! Спасибі за відгук! Чекаємо на Ваші нові замовлення!
Максим Мачевський рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №780298615

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Максим ! Вдячні за відгук, будемо раді новим замовленням!
26 серпня 2023 Відповісти
Костянтин не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Black (Global), Замовлення №243939

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Костянтин! Приносимо вибачення за ситуацію із замовленням. Хотіли Вас запевнити, що гарантійні зобов'язання ми завжди виконуємо. Гарантія 12 місяців від магазину по чеку, який Вам надали. Також дійсно, на сайті вказана невірна інформація з приводу версіїї смартфону. Контент-відділ вже працює над виправленням помилки. Обов'язково розберемося в причинах того, що сталося. Будемо раді, якщо звернетесь в наш магазин знову і постараємося надати для Вас найкращий сервіс!
16 серпня 2023 Відповісти
Елена Ив не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон 11 16/256GB Green

шукаю виключно глобальну версію смартфона, підтвердили, що глобальна, а прислали китай перепрошитий з позначкою -тільки для продажу в Китаї. Коробка була відкрита і обгортка внутрішня з незначним дефектом. Розчарована
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олена! Дякуємо за відгук) Приносимо вибачення за ситуацію із замовленням. Дійсно, на сайті вказана невірна інформація з приводу версіїї смартфону. Контент-відділ вже працює над виправленням помилки. Хотіли би ще раз вибачитись, що не догодили із замовленням і за те, що затримали Ваш час. Сподіватимемося, що Ви дасте нам шанс на реабілітацію в майбутньому.
Женя Черняк рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Lenovo Tab P11 (2nd Gen) TB350FU 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA), Замовлення №№243746

Придбали планшет Lenovo. Задоволені ціною і обслуговуванням. Замовлення зроблене в неділю, а у вівторок вже забрали в Чернігові. Дякую Fishki.ua за гарну роботу.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Вітаємо, Євгеній! Щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням.