Igor Ieremenko рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Бойлер Hotlex JH-30, Замовлення №8595

Професійне відношення до свої справи. Консультація щодо товару, оформлення, доставка пройшли на високому рівні. Дуже вдячний.
Відповідь представника «БТ-Партнер»
Дякуємо за позитивний відгук! Ми намагаємося зробити все для того, щоб наші клієнти були задоволені роботою нашого магазину. Надалі будемо раді співпраці з Вами!
Олег Баронін рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Gorenje TG100NGV9

Бойлер робочий. Передзвонили та доставили швидко. Перевага магазину це сервіс та ціни.
Юра Дитюк рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Бойлер

Сподобалося: наявність

Заказывал бойлер к вечеру уже привезли. Андрей менеджер помог выбрать модель.
Roman не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Смеситель для биде FERRO ALGEO BLACK (BAG6BL), Замовлення №5585

Странный магазин имеет 3 номера телефона ни на один не отвечают, только на один с номеров постоянно скидывают звонок. Только потратил время и нервы. Вам не советую делать мою ошибку. Не странно что здесь только негативные отзывы об данном магазине.
Yaroslav не рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Хотів купити: Унітаз Colombo Коломбо NEW S06990100, Замовлення №4821

Оформив покупку, через 2 години відписали, що немає в наявності.
Відповідь представника «БТ-Партнер»
Добрый день, Ярослав! Спасибо за критическую обратную связь. Прежде всего, примите наши извинения за предоставленные неудобства. Нам действительно жаль, что такая ситуация произошла. Большинство покупателей остаются довольными сотрудничеством с нашим магазином. Данного товара действительно нет в наличии, поэтому и стоит пометка "Предзаказ". Поставку данного унитаза ожидаем в ближайшее время. Надеемся на дальнейшее Ваше обращение в наш интернет-магазин. С ув., Администрация БТ-Парнер.
Kostya Kottov не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Aqua INOX 30 HM

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Приняли заказ, подтвердили, затем перезванивали и задавали странные вопросы, как оказалось потеряли чей-то телефон и обзванивали все набранные. За 2 часа до времени выдачи сообщили что товар будет только на следующей неделе. Сильно подвели. Крайне не рекомендую иметь дело с этой компанией.
Vasyl Vaskiv рекомендує цей магазин
13 червня 2021

Купив: Умивальник Traffic L91161

Товарів є дуже багато, а от хороші продавці трапляються значно рідше. Дуже сподобалось, що продавець не тільки подбав про товар, але й допоміг зекономити суттєві гроші на його доставці. Дуже дякую, рекомендую!
Alussya не рекомендує цей магазин
29 травня 2021

Хотів купити: Кухонна мийка Franke FXG 611-86 114.0517.143

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

380688373399 не рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Хотів купити: Триммер Ryobi RLT6130

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Написано есть в наличии, по факту нет! Информацию на сайте не меняют об ошибке! Дезинформация!
Dmitry Sh не рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Водонагреватель Дражице оксе 80

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару