Antoniy рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Рюкзак міський Giga / alpinegreen-navy (3821018 2322), Замовлення №10170996NFCOM

Швидко - 1 день на доставку в Харків. Найкраща ціна за промокодом. Файно запаковано. Все ок
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Анатолію! Дякуємо Вам за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені. Сподіватимемося на подальшу співпрацю!
Alexandr не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Ліхтарик ручний Elf C2 Micro-USB + 18650, Замовлення №COM00089402

Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Alexandr. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. У підсумку була проведена заміна на ліхтар іншого бренду (за причини відсутності ідентичного), це ніяк не виправдовує того, що сталося, але ми намагались вирішити питання. Ми провели відповідну роботу із сервісним центром, щоб подібних випадків більш не траплялося. Сподіваємося, що даний інцидент не стане бар'єром між нами, ми будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів.
Сергей Погорелов не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Convoy S11 XHP70.2 5000K, Замовлення №10157832NFCOM

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовлення сплачено онлайн. Після отримання виявилось, що в чеку XHP70.2, в коробці і на маркуванні SST40. Шукав саме XHP70.2, доплатив ~600грн в порівнянні з SST40. В магазин телефонував щодо наявності до моменту сплати. Після отримання посилки на дзвінки не відповідають.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго вечора, Сергію. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. На час Вашого замовлення були проблеми із забезпеченням електроенергії, та переруженість ліній зв'язку миттєвий зріст попиту на товари нашого сайту. Якщо Ваше питання ще актуальне, можете звернутися до нас , написавши на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram). Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
Магистральные Телесистемы не рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Naturehike FC-12 NH19Z012-P, 65 мм, Замовлення №10148143NFCOM

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго вечора. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. У магазині відсутня можливість самовивозу, тому менеджер міг упустити момент з оплатою на складі. Стосовно відгуку, вони проходять модерацію, тому не завжди публікуються на сайті одразу. Також ми публікуємо усі відгуки, як позитивні так і негативні, Ваш відгук на сайті присутній. Якщо Ваше питання щодо комплектації ще актуальне, можете звернутися до нас, написавши на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram). Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
зробіть поправку на війну. у цього магазину завжди все чітко працювало. напишіть їм на service@fonarik.com і питання вирішать- впевнений
30 вересня 2022 Відповісти
Скажена Тигра рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Точильный станок Ganzo Touch Pro Steel, Замовлення №10131896NFCOM

Купую у цьому магазині вже не вперше. Сервісом цілком задоволена. Ну і дуже "смачні" ціни, особливо до свят) Дуже сподіваюся, що з'являться пункти самовивозу, адже хотілося б "полапати" товар перед тим, як купувати.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, шановний клієнте! Раді чути, що Ви залишилися задоволені. Нашій команді приємно бачити такі відгуки. Будемо раді новим замовленням) З повагою Fonarik.com
Jason dinAlt рекомендує цей магазин
12 грудня 2021

Купив: Фонарь Fenix LR35R 6 x Luminus SST40, Замовлення №FNM00016969

Все отлично пришло по приятной цене под скидку)
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Jason dinAlt! Дякуємо! Нам дуже приємно читати Ваш відгук! У нас дуже багато знижок. Звертайтеся, чекаємо на Вас! З повагою Fonarik.com
Юрій Гордієнко рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Рюкзак Travel Extreme Hide 16

Сподобалось: -наявність товару на складі за ціною на сайті; -приємне спілкування з менеджерами магазина, дякую -якість куплених речей; -знижки.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Юрію! Дякуємо Вам за відгук! У нас завжди якісний товар та ввічливі менеджери. Чекаємо на Вас в магазині знову! З повагою Fonarik.com
RPD_macro рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 грудня 2021

Купив: Ліхтарик ручний E18R, Замовлення №3411

Вернул по гарантии Fenix E18R, проблемы с драйвером управления, сервисный номер 3411, сказали ремонту не подлежит, можно выбрать другой фонарик, прошла неделя после ответа сервисного центра и каждый день в магазине мне обещали что вот завтра мы уточним и перезвоним. После отзыва связались и решили проблему, оказалось у них была заминка из-за большого количества заказов во время акции, другой фонарь по замене отправили.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Ми приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. За Вашим номером від сьогоднішнього дня закріплено знижку у розмірі 10% на наступне замовлення. Ми обов’язково проведемо роботу над помилками. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше відношення до нашого магазину. Завжди раді бачити Вас серед постійних клієнтів. З повагою Fonarik.com
Сергій Олександрович рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Ganzo FH91, Замовлення №FNM00015276

Магазин рекомендую, ціни досить приємні!
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно і ми завжди чекаємо на Вас в магазині!)
Mykhailo Alioshkin рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Налобный фонарь Petzl Tikkina 2019 (E091DA03 Белый) E091DA03, Замовлення №10131310NFCOM

Замовлення пройшло без проблем. Передзвонили, відправили. Я отримав все вчасно. Дякую.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Михайле! Нашій команді дуже приємно, що Ви оцінили наші зусилля! Дякуємо за Вашу активність) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою Fonarik.com