slork рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Колун Сталь 44036, колун 44036, Замовлення №14429

Відправили дуже швидко. З моменту замовлення і до прибуття у відділення нової пошти минуло меньше доби. Рекомендую!
Наталия Левченко не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Опрыскиватель садовый Forte OP-0.2 LUX (2 л), Замовлення №12259

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Залишили замовлення на 2-х літровий обприскувач, в результаті за ту ціну було отримано 1,5 літрового. Після телефонного дзвінка та прохання вирішити дане питання отримали лише обіцянки, які продавець попросту ПРОІГНОРУВАВ та більше не виходив на зв'язок. Враховуючи таке відношення до своїх клієнтів, крайнє не рекомендую цього продавця!
Володимир_ не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Компресор автомобільний Штурмовик АС-72, Замовлення № #11914

Замовив компресор на подарунок до Св. Миколая. В описі вказано, що в комплект входять три насадки. Прийшов компресор без насадок. Декілька разів дзвонив: або не відповідали, або обіцяли надіслати насадки за свій рахунок (неодноразово). В результаті нічого не надіслали, сказали у них їх немає... Сумка від компресора ще новою зразу прийшла дірявою. Гарантійний талон не заповнений.
eurosanya рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Балон газовий SIGMA Баллон газовый всесезонный 220г (2901851), Замовлення №11129

Связались оперативно, товар отправили быстро. Отличный магазин, рекомендую.
Олег Галаган не рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Хотів купити: Компрессор автомобильный VITOL К-55, Замовлення №10872

Сподобалося: оформлення замовлення

Зробив замовлення, ніхто не зв'язався. Наступного дня зателефонував сам. Жоден номер телефону вказаний на сайті не працює.
Sdfhgjtrhjjtjjk рекомендує цей магазин

Товар прийшов бистро
Алексей Михайленко рекомендує цей магазин
18 квітня 2021

Купив: ГРАВЕР GRAND МГ-970М, Замовлення №7063

Це не перший товар, який я купую в цьому магазині. Продукція завжди в наявності та у великому асортименті, на любу цінову політику. Персонал привітний та на високому рівні обізнаний характеристиками даної продукції. Доставка швидка. Рекомендую, не пошкодуєте.
Криsтина рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Отпариватель, Замовлення №6940

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Замовила в телефонному режимі. Уточнила ціну та наявність. На наступний день забрала товар самовивозом зі складу в Житомирі. Дякую.
Олександр Поліщук рекомендує цей магазин
24 березня 2021