Евгений Репринцев не рекомендує цей магазин
8 січня 2022

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №13971441

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

05.01.2022 оформил заказ на консоль с дополнительными бандлами. Заказ был принят. В комментарии указано, что ожидайте звонка. Звонка не последовало. После звонка на горячую линию сообщили, что товара якобы в наличии нет, проблемы с сервером и тп.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Наразі Ваш відгук передано до відповідального відділу на розгляд. Очікуйте на зворотний зв'язок від відповідального співробітника. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Max Dz не рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Пральна машина BOSCH WHA222XEBL, Замовлення №3815769

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Наразі Ваш відгук передано до відповідального відділу на розгляд. Очікуйте на зворотний зв'язок від відповідального співробітника. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Ну взагалі-то подібний тип техніки (пралки, холодильники, плити) до вводу в експлуатацію не перевіряють окрім зовнішнього стану. Щодо сервісу, у нормальних компаній "сервісник" приїжджає і робить діагностику (ремонт) на дому, це входить в гарантійні зобовязання. Не думаю що БОШ така недолуга фірма, що їм цілу стіралку потрібно самому везти) Не переживайте, якщо дефект не можна "вилікувати" ви вправі претендувати на АКТ списання або обміну товару, який надасте в магазин. PS: можливо ви забули викрутити транспортучі гвинти?
12 січня 2022 Відповісти
Alex Andr не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: FLY FF249 Dual Sim Black / Blue, Замовлення №13472967

Заказал, все условия выполнили. Телефон не держит заряд, с объемом фактическим 3700 мАч телефон продержался всего неделю при очень пассивном использовании. После того, как я написал такой отзыв на сайте магазина, такой телефон просто исчез из сайта магазина. Впечатления остались очень негативные
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Наразі Ваш відгук передано до відповідального відділу на розгляд. Очікуйте на зворотний зв'язок від відповідального співробітника. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
jovan не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Клавіатура Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Mechanical GL Tactile (920-008909), Замовлення №13912145

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Разів 5 замовляв товар з доставкою Нової пошти і разів 5 мені передзвонювали, що у них збій і вони не можуть його відправити. Довелось змінити спосіб доставки на самовивіз. Моя наполегливість пов'язана з тим, що у Фокстрота були найвигідніші умови по оплаті частинами. Але буквально ще б пару скасувань і я замовив би у іншому місці.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Направте дане звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua із зазначенням контактного номеру телефону для надання зворотнього зв'язку. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Volodymyr bazan не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Apple iPhone 11

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: сервісна підтримка

нікому не раджу, придбав телефон заплатив додаткову страхівку 3199гривень розбилась задня кришка в ризультаті потрібно здати телефон чуть не на місяць коли зремонтувати можна за пару годин в любому рем онті
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Терміни виконання робіт з ремонту техніки узгоджуються фахівцями сервісу, які також залежать від надходження потрібних запчастин. Ваше звернення зафіксовано та передано до відповідного відділу. З повагою, Алла Фахівець по роботі з відгуків клієнтів Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Polonium не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB33J3000SA

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Направте дане звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua із зазначенням контактного номеру телефону для надання зворотнього зв'язку. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Екатерина Рыбкина рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: пральна машина SAMSUNG WW70AAS22AE/UA

Рекомендую. Фокстрот на висоті, як завжди. Кур'єр пунктуальний. Дякую.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за відгук, дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та сервісом обслуговування. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Mihail V не рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Аксессуары для стиралок

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Пришел в магазин получать заказанный на сайте товар, а там оказывается кассы не работают. Предложили подождать 15 минут, а в результате прождав час ущел так и не забрав товар. Жаль потерянного времени. Адрес этото чудо магазина - Мариуполь, просп. Металлургов 100. Категорически не рекомендую эту сеть .
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація. Направте дане звернення на нашу електронну адресу info@foxtrot.com.ua із зазначенням контактного номеру телефону для надання зворотнього зв'язку. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
Ivan G рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: відра для прибирання Leifheit Ведро для уборки Combi 12 л (52000), відра для прибирання Leifheit Ведро для уборки двухсекционное Combi Box (52001), Замовлення №13804109

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо за відгук, дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та сервісом обслуговування. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
GennadyNK не рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: спліт-система Panasonic CS-E9RKDW/CU-E9RKD, Замовлення №13349374

Не советую брать в этом магазине, где угодно только не здесь. Привезли товар во время, но… упаковка частично перемотана скотчем вместо пластиковых лент, дата продажи в гарантийном талоне на 7 месяцев раньше чем дата покупки. Менеджеры магазина сделали вид что заменят талон, ждал три месяца, не дождался.