Vasilii Pupkin не рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Web-камера OKey WebCam FHD 1080P Black (WB140), Замовлення №8527847

камера прийшла не робоча. в ПК відображається як неопізнаний пристрій. і я так зрозумів я не перший хто купив цей товар. на коробці напівздерта наклейка з іменем Анастасія і скоріш за все її ж номером телефону
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Будь-ласка надайте нам Ваші контактні дані на електронну адресу info@foxtrot.com.ua для зворотнього звязку та вирішення даного питання! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Julia Kuznetsova не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Блендер стаціонарнийGrunhelm EBS -1252TGS, Замовлення №214418391

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Перед тим як зробити покупку мене консультувала менеджер, вона запевнила мені, що все що мені потрібно є в цьому блендері. По факту ввела в оману. Повернути не можна, хоча я готова була доплатити та купити іншу модель. Відправили в сервіс центр, але він справний, він просто не виконує свій функції. Ні якої допомоги в складний час
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Александра Вендер не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Beko WUE8616XBCW

Приїхали забрати пральну машинку в магазині по Київській 77 ,попросили оглянути її,консультант нам відмовив ,сказав будете дивитися дома я зі складу діставати її не буду,продати також відмовили бо не має кому вивести зі складу.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Доброго вечора! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Будь-ласка надайте нам Ваші контактні дані на електронну адресу info@foxtrot.com.ua для зворотнього звязку та вирішення даного питання! З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
VladimirW не рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN)

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Ми продаємо нову та сертифіковану техніку, за якість якої відповідає виробник. Наразі Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Персонал магазину не повинен перевіряти товар без наявності покупця,бо це вже буде б/у.,,Фокстрот" цього не знает?
15 жовтня 2023 Відповісти
Andrey Ilchenko не рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Хотів купити: Електросамокат Ninebot by Segway E45E (AA.00.0002.22)

Не раджу!!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! У нашому продажу лише нова сертифікована техніка з гарантією від виробника. Хочемо розібратися у ситуації, прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваші контактні дані для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
15109103 номер заказу який ви скасували, давайте розберемось, товар вказано як новий, по факту вітринний варіант який тестували та заряджали. Де він новий з якої сторони?
7 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «ФОКСТРОТ» відповів на коментар Andrey Ilchenko
Добрий день! Вітринний варіант - це також новий товар з гарантією від виробника, який був розпакований для демонстрації на вітрині як зразок, ним ніхто не користувався в особистих цілях, та який теж доступний для продажу у разі відсутності товару на складі, й при покупці клієнт завжди інформується про це, але як і будь-який товар обов'язково перевіряється на відсутність зовнішних дефектів під час покупки. Наразі Ваш відгук зафіксовано та передано на розгляд до відповідного відділу.
7 серпня 2023 Відповісти
Чапча не рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Ноутбук ACER Enduro Urban N3 EUN314-51W-50ZS Green (NR.R1CEU.00E), Замовлення №15078378

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Даний товар по факту НЕ ВІДПОВІДАЄ опису на сайті. При поверненні товару, купленого за готівку - ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ повертати кошти мотивуя тим що в касі іх немає, коли будуть невідомо. НЕ РЕКОМЕНДУЮ купувати в ФОКСТРОТІ
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
SinisterSanta не рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Комп\'ютер ARTLINE Gaming X38 (X38v20), Замовлення №137593709

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже прикро, що виникла така ситуація, прийміть наші щирі вибачення! Ми працюємо над поліпшенням сервісу обслуговування кожен день! Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу. Якщо у Вас є додаткові питання , прохання направити звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваші контактні дані для надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
18 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Доброго дня. Номер замовлення надано некоректно. Надайте будь ласка номер телефону через який здійснювалась покупка, або номер чеку сюди, або на адресу info@foxtrot.com.ua для того щоб ми мали змогу знайти покупку, і детально переглягути інформацію.
21 липня 2023 Відповісти
SinisterSanta відповів на коментар info_foxtrot
№13959242 Проблема була у тому, що на сайті замовлення продублювалось після розриву купівлі-договору. Найцікавіше, що по новому номеру (137593709) теж можна отримати чек на купівлю товару, який ніколи не куплявся. А я тепер можу отримати комп\'ютер, який ви мені приписали? І, судячи з чеку, я його навіть оплатив. В магазині, в якому я ніколи не був.
24 липня 2023 Відповісти
keglya не рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Монітор Acer RG321QUPbiipx (UM.JR1EE.P01), Замовлення №15005411

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Віталій Половинчук рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Rowenta RO 3786EA, Замовлення №15021680

Покупка пройшла успішно, швидка доставка, при отриманні працівник магазину все показав, розяснив, протестував його робочі можливості. Сервісом магазину і товару задоволений на всі 100%. Все супер. 5+
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже приємно! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
3 липня 2023 Відповісти
RONIN рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Акумуляторний (електричний) обприскувач Forte CL-12A (70202), Замовлення №14996295

Все як завжди супер, рекомендую!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже приємно! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353