Vladislav Dragun рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A1G44AB0-CWE), Замовлення №-

Запропонували відправити альтернативну плашку оперативної пам?яті. Я погодився. Рекомендую магазин, все прийшло вчасно і все підійшло.
Представник магазину «GALAKSI»
Вдячні за позитив Владіслав - Успіхів Вам
3 березня 2024 Відповісти
Fry07 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Kingston 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (KVR1333D3S9/4G), Замовлення №132602

Дуже швидко відправили, ввічливий магазин
Anna Mengeleva рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB, SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW), Замовлення №132596

хороший ссд, магазин швидко зв'язався, доставили також швидко. рекомендую
Nazar Dutkovskyi рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: HyperX 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Predator (HX432C16PB3K2/16), Пам'ять для ноутбуків HyperX 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Predator (HX432C16PB3K2/16), Замовлення №132572

Не перший раз користуюсь послугами данного магазину. Завжди все вчасно і професійно. Без проблем оформив замовлення та отримав товар. Продукція оригінальна з гарантією! Рекомендую
Pc_assembler рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Пам?ять для ноутбуків Crucial 16GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (CT204864BF160B), Пам'ять для ноутбуків Crucial 16 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (CT204864BF160B), Замовлення №132542

Михаил Шалыгин рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 Shield 4 TB Black (MU-PE4T0S), Замовлення №132531

Дуже сподобалася цiнова полiтика магазину! Найкраща пропозицiя по товару, що мене цiкавив. Усе сподобалося!
Екатерина Савоста рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Micron 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (MTA4ATF1G64HZ-3G2E1), Замовлення №132519

Сьогодні забрала й перевірила замовлення - справне. Дякую магазину за швидку відправку!
Александр Мищенко рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 860 PRO 512 GB (MZ-76P512BW), Замовлення №132512

Дякую, накопичувач відправили вчасно. Все працює.
Aleccsace777 рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Kingston 8 GB DDR3 1333 MHz (KVR1333D3N9/8G), Замовлення №132472

Оперативно, зручно, ввічливо.
g00dn1ght рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Ssd samsung 860 pro, SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW), Замовлення №Без ноиеру

Замовлено 2 ссд, ціна і гарантія задовільнили, що приємно здивувало - відправили у той же день в ввечері вже було у моєму відділенні НП. Сподіваюсь прослужать довго, а магазину дякую за оперативність.
Представник магазину «GALAKSI»
Шановний g00dn1ght - Дуже вдячні за позитив