Irina 777 рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: KVR800D2N6/2G, Замовлення №132453

Все дуже швидко і з повагою до замовника
Igor Ruban рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Флешка 256 GB DataTraveler 80 USB-C 3.2 (DT80/256GB), Замовлення №б/н

Все як у всіх: Залишив замовлення. Зателефонували, уточнили спосіб доставки. Оперативно надіслали. В товарному чеку нерозбірливо код постачальника і немає номеру чека. Але, сподіваюся на якість роботи флешки це не вплине
Вадим рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: SSD накопичувач 970 PRO 512 GB (MZ-V7P512BW), Замовлення №0903

Все відповідає заявленому, швидке відправлення.
DDimes рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: SSD SK hynix Gold P31 1 TB (SHGP31-1000GM-2), Замовлення №2301357

Tim Funtomassov рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (MTA8ATF1G64HZ-3G2J1), Замовлення №59000926144600

Дуже швидко доставили, все працює + є гарантійний талон на рік. Дякую за додаткову консультацію, усім рекомендую магазин GALAKSI
Anton Shalnev рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: SODIMM Samsung 8 GB DDR4 3200 MHz (M471A1G44AB0-CWE)

Відповідь представника «GALAKSI»
Уважаемый Антон - Спасибо за позитив - Обращайтесь еще
1yamda tolhak рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 860 EVO 2.5 500 GB (MZ-76E500BW

lighteningdark рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Samsung 32 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Придбав пам'ять DDR5 - Samsung 32GB 4800MHz M425R4GA3BB0-CQKOD. Товар у наявності, хороша ціна, швидка доставка. Рекомендую!
13coced рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: SK hynix HMA41GS6AFR8N-TF

Рекомендую этот сайт. Заказ выполнен быстро, возврат быстро и за их счет. Обслуживание и отношение на высоком уровне. Звонил в любое время и всегда получал ответ на свои вопросы. Спасибо за сотрудничество!
Yevhenii рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: M471A2K43CB1-CTD

Самые низкие цены, наличие товара, сроки доставки на высшем уровне. Делал много заказов у этого магазина и всегда все идеально.