Евгений Сытник не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
Вчора

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mini 4 Pro Fly More Combo DJI RC 2 (CP.MA.00000735.01)

на сайті вказана одна ціна, при замовленні менеджер називає ціну на 4000 більшу ????
Магазин оперативно оновив ціну на сайті та hotline
Вчора Відповісти
Antoninka рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83), Замовлення №58803

Купила iPad, всім задоволена. Гарне обслуговування, менеджер допоміг з вибором. Все супер!
alexbyk рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (MNW83), Замовлення №58187

Приємний магазин у центрі міста. Замість касового чеку та гарантійного талону дають якусь свою бумажку без печатки кажучи що у них все в базі. Але зробили мені знижку і ціна виявилась приємною тому я задоволений
Геннадій Івасюк рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Band (010-02541-10/11/34), Замовлення №58090

Купив офіційні garmin fenix 7x, усім задоволений, магазин в центрі міста в зручному місці.
Сергей Клименко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 квітня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band - M/L (MNUL3)

Отримав вибачення від магазину. Визнали що все було як я написав, і оскільки годинник я вже придбав в іншому місті, подарували додатковий браслет. Оскільки приїхати за ним я не зміг, привезли до дому. Що ж, до вирішення своєї помилки підійшли досить серйозно.
17 травня 2023 Відповісти
Serik999 рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №57334

Усе пройшло дуже професійно, рекомендую
Ольга Махно рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 128GB Midnight (MLK03), Замовлення №57266

Все чудово, купую вже не перший раз. Ціною та обслуговуванням задоволена. Рекомендую!
Sasha T-ov рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №53475

Jl рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №5376378

Покупала телефон в магазине Fopi. Отличный сервис! Внимательный консультант. Проконсультировали, ответили на все вопросы, помогли с выбором)) Покупкой довольна! И цены классные. Теперь покупаю всю технику только тут! Спасибо, ребятам
Відповідь представника «Fopi.ua»
Дуже раді чути, що Ви задоволені покупкою телефону в магазині Fopi. Ми завжди прагнемо забезпечувати нашим клієнтам якісний сервіс та допомагати розв'язувати будь-які питання, пов'язані з вибором товарів. І, звісно, ми завжди намагаємося пропонувати конкурентні ціни на нашу техніку. Дякуємо Вам за відгук та за те, що обрали наш магазин для покупок. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими запитаннями або потребами щодо техніки.
Євген Рудник рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black (MQ9P3), Замовлення №57068

Гарне обслуговування, ціни не кусаються :)