Сергей Клименко не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: Змішувач для раковини Kludi Bozz 38243

Оформил заказ, менеджер перезвонил, сказал через 2-3 дня отправят. Так ничего и не отправили. Позвонил им повторно сказали, уточнят и перезвонят и тишина.....трубку не берут. Заказал в другом магазине.
Alex Bozhko не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Хотів купити: Душовий шланг Kludi Logoflex 610560500

Менеджеры вообще никак не реагируют ни на заказ ни на клиента.
Виталий Виталька не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Хотів купити: Шлангове підключення GROHE Relexa 28628000

Не задоволений. Товару немає на складі. Дуже довго відповідають на питання. Створив замовлення, за 3 дні ніхно не подзвонив і не повідомив про відсутність товару.
topol не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Хотів купити: Унітаз + Інсталяція GROHE Solido 39900000

На оформлене через сайт замовлення не відповідають, двічі писав в чат на сайті - нульова реакція. З другої спроби дозвонився, повідомив номер замомлення. Пообіцяли зателефонувати через 10 хв., але мабуть забули. З такими краще не мати справу.
Vadym Dovgotko не рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Хотів купити: Картридж GROHE Термостатичний картридж TurboStat (47175000)

не советую, разместил заказ на сайте, никто не перезвонил. Написал на почту, никакой реакции.
Savage Mind не рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Хотів купити: Змішувач для раковини Hansgrohe Logis 71400000

похоже что б купить, товар в у этой компании нужно очень постараться.. оформил заказ на сайте вчера.. никто не перезвонил ни через час ни до конца раб. дня пытался контактировать через меседжер на сайте и телеграмм самостоятельно, - безуспешно, просто молчание в ответ не понимаю, как так можно вести бизнес?
diver.kiew не рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Хотів купити: Змішувач Hansgrohe Talis S 72031000

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Обходите мимо... Заказ разместил - даже даже уведомления никакое не пришло. Не то, что не пришло даже не высветилось. Перезвонил через два дня, так как никто не звонил. Извинились, сказали, что сейчас разберутся и перезвонят ... Через 4 часа решил перенабрать, ответ: товара нет, будет возможно к концу месяца, можем предложить что-то там еще...
jonfligt не рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Хотів купити: Liebherr ICSe 5103

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Механизм продаж на сайте реализован неудовлетворительно, номер заказа сразу не высвечивается, на почту тоже не пришел. По телефону не позвонили. Работа менеджеров не удовлетворительная, консультант пропал со связи почти на час... Потом появился и соизволил сообщить, что товара у них нет, хотя на сайте - "есть".
Levter не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 травня 2021

Купив: HANSGROHE LOGIS смеситель для кухни, однорычажный (71835000)

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Товар отримали з великою затримкою, хоча проплата була зроблена одразу на карту продавця, щоб прискорити процес. Замовляли навмисно в своєму місті з надією, що так буде швидше (не дуже приємно залишатись на кухні без води). Продавець виявився безвідповідальним и несерйозним (на кожне звернення вигадував якесь нове виправдовування). Доставка мала була бути за рахунок продавця, але на Новій пошті знов очікував сюрприз.
Відповідь представника «Uniceram»
Дуже прикро що замовлення не зуміли відправити в останній день перед святами . як би не череда вихідних днів все було б оперативніше на багато. Приносимо вибачення за незручності
Продавець вибачився і все прояснив. Дякую.
1 червня 2021 Відповісти
Владимир C рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Змішувач для раковини Hansgrohe Metris 31080000, Замовлення №136

Купили смеситель, очень нравится. Магазину спасибо за оперативную работу, так как старый пустил течь. и за подарок отдельное спасибо.. Рекомендуем !