Sergey Popovich не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 червня 2021

Купив: Електротовары, Замовлення №16825

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, повернення товару

Відповідь представника «KLASTER.ua»
Добрий день, Сергій! Дякуємо Вам за відгук і за те, що відзначили оперативність нашого сервісу, ми завжди намагаємося якнайшвидше обслуговувати наших клієнтів, з урахуванням побажань і потреб. Ми шкодуємо, що у вас склалося сумнівне враження про якість продукції, яку ви придбали в нашому інтернет-магазині. Вся продукція продається тільки нова, і ні в якому разі не б/в. Зовнішній вигляд кабельної продукції може частково змінитися, що допустимо в наслідок складського зберігання. Особливо це стосується кабелю, який відпускається по-метрово, тобто при цьому заводська упаковка (бухта/котушка) розпаковується. З питання дати виробництва кабелю. На всіх кабелях наноситься маркування, на якому вказано виробник, марка кабелю і дата виробництва. Термін служби силового кабелю 30 років. Крім того, на даний кабель завод надає гарантійний термін експлуатації 5 років з моменту продажу. На підставі цього продаж даного кабелю було проведено без порушень. З питання повернення. Протягом 14 днів з моменту покупки Ви можете звернутися до менеджера компанії, і дане питання буде вирішено в найкоротші терміни. Незалежно від цього, найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами, надасть розгорнуту консультацію, відповість на питання і обговорить деталі ситуації, що склалася. Дякуємо за вибір нашої компанії і шкодуємо, що ваш перший досвід співпраці з нашою компанією був схильний до сумніву.
wedc не рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Хотів купити: Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NE0007)

Товара нету в наличие. Зачем писать не актуальную информацию.
bigcruzer не рекомендує цей магазин
21 листопада 2019

Купив: Eurosky 009 Sigma Одессакабель 690BV cu

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Доставка наложкой. Но вместо Одессакабель 690BV cu прислали 660. На сайте антенна Eurosky 009 Sigma черного цвета и 8 полос антенн, а прислали синего цвета и 6 полос. заказ 19.11.19 В. Дымерка.
Відповідь представника «KLASTER.ua»
Добрый день, bigcruzer. Спасибо за обратную связь. В ближайшее время мы разберемся в причинах возникшего недоразумения и постараемся исправить ситуацию.
Представник магазину «KLASTER.ua»
Мы проверили Ваш заказ. Ошибки на нашей стороне не было. Все позиции, а именно Антенна Eurosky ES-009 Sigma и Кабель коаксиальный Одескабель F660 BV Сu black, были отправлены верно, в соответствии с заказом № 13335 от 17.11.2019 г., который Вы сделали в нашем интернет-магазине через корзину.
21 листопада 2019 Відповісти
Извиняюсь, возможно по кабелю я и ошибся, хотя в телефонном разговоре общались про 690, а также допзаказ еще 30 метров белого кабеля 690, вот он пришел 690. А по антенне все так как я описал, она не соответствует тому что на сайте.
Представник магазину «KLASTER.ua»
Просьба прикрепить здесь фото антенны, которая к Вам доставлена, и уточните пожалуйста, что Вы подразумеваете под "полосами", в характеристиках товара нет информации о полосах, если действительно будут расхождения в конструкции, то уточним у поставщика.
21 листопада 2019 Відповісти
Igorkap не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2018

Купив: Стаціонарний медіаплеєр MAG 254

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

В течении 24 часов никто не связался. Через сутки сам позвонил, менеджер что-то пробормотал в трубку и положил её. На второй звонок получилось выяснить что товара нет в наличии.
Відповідь представника «KLASTER.ua»
Добрый день, Igorkap. Спасибо за отзыв. Приносим извинения за возникшие неудобства. В эти дни на сайте проводились технические работы, по этой причине некоторые заявки не были обработаны вовремя. По поводу некорректной консультации мы разберемся и примем меры.