Анатолий Мельник рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Приставка TOX3 rev.2, Замовлення №000000

Хороший магазин.
Арсен Степанян не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2023

Купив: Tox 3 rev2 , Замовлення №1111

Покупаю вторую приставку там, обслуживание нормальное но уже вторая приставка бракованная, первая была zidoo z9s, начала глючить уже после гарантийного срока, вторая купленна недавно TOX 3 проработала пару месяцев начала подглючивать и вчера вообще не включилась, буду обращаться по гарантии, к тому же удаляют у себя на сайте негативные отзывы, вчера написал про TOX 3 о том что поламалась, сегодня отзыва нет уже. Вообщем магазин работает, продает нормально но осадок остался!!!!
Відповідь представника «TOPSMART.COM.UA»
Добрий день, нам шкода, що Ваш досвід використання виявився негативним, ми робимо все щоб такого не ставалось, але не все в наших силах. Прошу не зв’язувати роботу нашого магазину з Вашим досвідом користування приставкою, це різні речі. Якщо у Вас є певні претензії до виробу, це можна написати виробнику. Адже ми магазин який продає, а не виробляє, тому до стандартів якості чи інших апаратних чи програмних частин не маємо жодного відношення. Зі своєї сторони ми виконуємо гарантійні зобов’язання, якщо гарантія від магазину.
Обратился в магазин, заменили блок питания и приставка заработала, вопрос решен.
25 липня 2023 Відповісти
Сергей Коломиец рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W Black, Замовлення №100268358

Наталя Катаненко рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Приставка Смарт ТВ X98 Plus 2022, Замовлення №100265273

Дякую. Рекомендую магазин, спрацювали швидко, товар отримала на наступний день, працює чудово.
Vitaltec рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Tanix X4 4/32GB, Замовлення №100265556

Товаром задоволений, все ок
28 червня 2023 Відповісти
ОлександрK рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Приставка Смарт ТВ X98 Plus 2022 (Память 4/64Гб), Стаціонарний медіаплеєр X98 Plus 4/64GB, Замовлення №#100252816

Перейшовши в магазин отримав ще додаткову знижку. Товаром задоволені, все працює. Рекомендую.
Igor75 рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W Black, Замовлення №100253486

Покупаю в этом магазине второй раз. Менеджеры отвечают на все задаваемые вопросы. Повербанк Baseus прошел проверку на официальном сайте производителя. В целом покупкой доволен, магазин рекомендую к сотрудничеству. Спасибо.
fulxaus рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: TOX3 , Замовлення № #100249893

Дуже швидко та зручно
Василь рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Смарт приставка TOX3, Замовлення №100249693

Заказав собі смарт приставку ТОХ3. Приставка супер, не гріється, є деякі додатки. Персонал ввічливий. При одержанні замовлення розповіли і показали як користуватись. Так що я дуже задоволений. Раджу всім цей магазин і ТОХ3.
Коля Шарков не рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401)

Замість Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black, на сайті Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W Black