Parts House не рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Хотів купити: Глюкометр Bionime GM550

ol_zy не рекомендує цей магазин
11 травня 2020

Хотів купити: Облучатель безозоновый бактерицидный ОББ-15ПП-О Бактосфера

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Товар в магазине не в наличии, хотя на хотлайне показано обратное. Цена товара совсем не та, что на хотлайне. Ссылка на тоар https://hotline.ua/go/price/5504915415/
Slavko Sereda не рекомендує цей магазин
11 березня 2019

Хотів купити: Тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №93989

Сподобалося: наявність, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

По факту ціна на 300 грн дорожча. Менеджери запевняють, що то ціна роздрібна, і замовлене в інтернет-магазині не можна отримати у випадку вибору опції "САМОВИВОЗ", переконують що на сайті це написано, хоча в формі замовлення ціна не міняється, за будь який спосіб отримання замовлення.
Відповідь представника «ORTOSALON.ua»
так, менеджер сказав, що замовлений товар є у точці самовивозу на Харківському шосе в Києві - але ціна на 300 грн дорожче, в той час як у корзині ціна не міняється від способу отримання, форма замовлення чітко фіксує ціну, замовлення зроблене саме через інтернет магазину, або поміняйте ціну на Хотлайні, або миріться з негативними відгуками
11 березня 2019 Відповісти
ZAZA не рекомендує цей магазин
9 березня 2019

Хотів купити: Автоматический тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №93649

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Та же самая история! Цену указывают одну, в итоге цена неактуальна. Доставки по Киеву нет, только Новой Почтой с доплатой 260 грн!
Відповідь представника «ORTOSALON.ua»
Добрый день!У нас на сайте указана цена интернет-магазина, которая действует либо при доставке и самовывозе по Киеву (если товар есть в наличии), либо при отправке Новой почтой со склада (по тарифам Новой почты (доставка +-60 грн + наложенный платёж 44,46 грн= 104,46 грн)).
Остап не рекомендує цей магазин
4 березня 2019

Купив: Компрессионные колготы Тиана 2 класс компрессии

KorischenkoNina рекомендує цей магазин
8 лютого 2018

Купив: Компресорний інгалятор Microlife NEB 200, Замовлення №21031

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: сервісна підтримка

Заказала этот ингалятор через интернет!приехал на следующий день. Доставка порадовала очень. По телефону мне прекрасно проконсультировали ребята, т.к. я не могла определиться с моделью. Все работает, все как и в описании. Сегодня уже делаем ингаляции!всем рекомендую!
jcnfgtyrj rbhbkk рекомендує цей магазин
3 лютого 2018

Хотів купити: Компресорний інгалятор Microlife NEB 200, Замовлення №55361

Заказала этот ингалятор через интернет магазин, ребята перезвонили в течении 10 минут. К сожалению по цене интернет магазина в Запорожье его не оказалось, предложили отправить Новой Почтой, через час прислали смс с номером декларации. В целом все понравилось, ответили на все вопросы по товару, доставке и оплате. Жду в понедельник смс от Новой Почты.
2 лютого 2018

Хотів купити: mikrolife neb 200, Замовлення №55208

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

На сайте указан режим работы с 9 до 19, но на звонки с 9:07 до 10:00 отвечал автоответчик и просил перезвонить в рабочее время с 9 до 19!)))) В СМЫСЛЕ???)))) Заказ был сделан через корзину вчера, после того как все таки дозвонились в 10:15 выяснилось что товара нет в наличии и могут доставить только через 3 дня. НУ НИЧЕГО НЕ ПОНРАВИЛОСЬ! НЕ ПО ДЕЛОВОМУ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
5 квітня 2017

Купив: тонометр ВР А 2 Basic, Замовлення №7556

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Очень хорошая модель, покупал через интернет-магазин, так цена намного приятней.Быстро оформили заказ и отправили в тот же день.Прибор оказался намного лучше чем ожидал, работает четко , показания правильные .Рекомендую.