Video Любитель рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Неттоп Apple Mac Studio M2 Ultra 2023 (MQH63), Замовлення №53337

Відмінний магазин, на мій товар була найкраща ціна на ринку, обслуговування теж на висоті. Покупкою задоволений на всі 100%
Eugene Obrezkov рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Монітор Apple Studio Display with VESA Mount Adapter (Standard Glass) (MMYQ3), Замовлення №53623

Потрібно було дістати монітор по наявності на вихідних й забрати, то цей магазин погодився прийти у вихідний день і видати товар, за що окрема подяка. Наразі користуюсь монітором другий день, поки ніяких нарікань немає, сподіваюсь що так буде й надалі. Приємно здивувала цінова політика та видача товару у вихідний день.
Відповідь представника «ТЕХНОКРАТ»
Дякуємо! Якщо у вас виникнуть питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди раді бути корисними:)
Anton Zakurdaiev рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: makbook pro 16, Замовлення №20

Все чудово. Замовив, сплатив, зв'язались, зробили гравіювання, додали євро-вілку.
Відповідь представника «ТЕХНОКРАТ»
Дякуємо за чудовий відгук, він надихає нас!
Elena Yasinskaya рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16, Замовлення №52743

Супер магазин с отличным сервисом! Заказывала тут по рекомендации друзей, брала макбук в январе 2024, отправили в день заказа и уже на следующее утро забрала его на отделении НП. Из приятного то что мне сделали скидку и положили наш евро переходник для зарядки, т.к. в комплектации американская вилка. Рекомендую!
Відповідь представника «ТЕХНОКРАТ»
Спасибо за ваш отзыв, он очень ценен для нас!
Владислав Гайдай рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Silver 2021 (MK1E3), Замовлення №52755

Швидко та якісно!
Volodymyr Komarov рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14, Замовлення №52557

Купую техніку Apple вже не вперше в цьому магазині, задоволений якістю товару та обслуговуванням. Рекомендую.
KoR рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16, Замовлення №52052

Заказ оформили очень быстро, на следующее утро ноутбук был уже у меня + гравировка и переходник в подарок, что очень приятно.
Представник магазину «ТЕХНОКРАТ»
Благодарим за положительный отзыв:)
6 грудня 2023 Відповісти
Куц Володимир рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15, Замовлення №51445

Все дуже оперативно і без неприємних несподіванок. Продавець одразу попередив про американську версію. Безкоштовно зробили гравіювання (попросив без російських літер - теж зробили) і безкоштовно дали перехідник під вилку. Магазин однозначно рекомендую незважаючи на те, що це перше придбання в ньому (відгуки знайомих теж позитивні)
Представник магазину «ТЕХНОКРАТ»
Дякуємо що знайшли час та бажання залишити відгук про роботу нашої компанії)
6 грудня 2023 Відповісти
Volodymyr J рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2023 (MNWE3), Замовлення №51044

Не сподобалося: повернення товару Тут напевно помилився, бо товар не потрібно було повертати))) Дуже задоволений покупкою, та дякую магазину Технократ, і консультанту Артему)
17 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «ТЕХНОКРАТ»
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що ви залишилися задоволені покупкою:)
18 серпня 2023 Відповісти
olenich рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 10.9, Замовлення №51007

Від оформлення на сайті до отримання замовлення в іншому місті минуло менше доби. Команда зв'язалася і уточнила всі деталі, які залишилися після оформлення. До товару додали перехідник з американської на звичну вилку. Сам пристрій абсолютно новий, в оригінальному упакуванні, без браку чи будь-яких інших дорікань. Це була перша купівля в магазині. І можу рекомендувати.
Уточнення, про пункт "не сподобалося". В мене цей пункт не був у сподобалося/не сподобалося. Просто відмітив що не було фіскального чеку, оскільки видаткова накладна - це не фіскальний чек, якщо не помиляюся. Команда зазначає, що цього достатньо для гарантійного обслуговування.
10 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «ТЕХНОКРАТ»
Раді, що ви задоволені покупкою. Дякуємо за позитивний відгук:)
10 серпня 2023 Відповісти