Сергей Борисович рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW60A3100BE, Замовлення №Сан0000196

Купил хорошую стиралку, по цене договорились с менеджером, все хорошо, как и должно быть, доставка, оплата и т.д.
VitalijO Onufrak рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №2037

Придбав Гриль Tefal Задоволений обслуговуванням,та сервісом,плюс отримав подарунок
Вохан Саныч не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Электродуховка DEX DTO-355 CA, Замовлення №13322

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Вот так вот.
26 січня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Хотів купити: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30

на сайті продавця ціна Гриль Tefal GC750D30 Есть в наличии | Артикул: 172393 15 287 грн. це значно дорожче ніж вказано на хотлайн
Відповідь представника «Electrodim.ua»
Доброго дня, на сайті на момент вашого звернення ціна відображалася без знижки, так як у той період проводилася переоцінка. На данний момент ціна вказана зі знижкою. Вибачте за тимчасові незручності!
Руслан Кузик рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Праска Philips DST3010/30

Шукав подарунок,випадково потрапив до магазину,вийшов с подарунком,дякую за допомогу!
Марина Сугерей рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Праска Dalti DI-2002

Магазин дуже сподобався, як і праска, яку придбали. Нарікань немає. Подобається, що товар знайдеться на будь-який гаманець. Велике дякую.
Анна Силакова рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Пральна машина Indesit OMTWSA 51052 W EU

Замовляла пральну машину в інтернет магазині. Відмінно проконсультували, дякую продавцям. І замовлення получила вже наступного дня. Дуже порадувала безкоштовна доставка.
Andreeeee рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Телевізор Samsung UE43AU7100UXUA

Замовляв телевізор, ціна відповідала заявленій. Замовлення отримав на другий день, у магазині в Харкові. Косультанти привітливі!
Таисия Чередниченко не рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Вытяжка Eleyus lotos 1000 60 wh

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказывала вытяжку и духовку, доставку на сайте показало 610 гривен, перезвонила уточнила как будут паковать, объяснили все, по итогу вышла доставка 1106 гривен, на вопрос почему так девушка задавала кучу вопросов кто консультирован и признала, что не учли изменений новой почты , обещала какое-то решение к вечеру , но естественно никто больше не перезванивал
Remalize не рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Хотів купити: Gorenje SBR1000BE, Замовлення №9351

Товару не було в наявності. Менеджер з продажу кинув слухавку під час нашої першої та єдиної телефонної розмови.