Юрій Ткачов рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2023

Купив: TARWA RA-5472-4sa, Сумка шкіряна на плече TARWA RA-5472-4sa, Замовлення №13053

Андрей Романенко рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: Каляска универсальная carello epica ctl-8510/1

Заказывал каляску для сына,пришла быстро.
Mila Lavrenuk рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Прогулянкова коляска Optima ME 1083 Dark Gray

Один раз попала під дощ дуже добре що коляска водонепроникна. Також сподобалась швидка доставка та виконані умови вказані на сайті щодо комплектації.
Alexandra Urban не рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: Велосипед

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «ProMarket»
Добрый день, нам очень жаль что Вам пришлось написать данный отзыв, и что Вы огорчены. Разобрались более детально с вопросом, менеджер который работал по каналу Instagram, попросту упустил данный вопрос, сработал человеческий фактор. Мы прекрасно понимаем что это наша вина что упустили. По видео которое Вы предоставили предварительно просто незатянут руль вот он и имеет движение в стороны.
Представник магазину «ProMarket»

Заказывал матрац Neolux. Быстрая доставка и адекватная цена. Рекомендую
vikasyon2 не рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Велосипед 3-х колёсный 698 /35-266 Best Trike, Замовлення №9058

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Велосипед купили чуть больше месяца назад, сегодня решили его собрать и были мягко говоря расстроены, рама погнута у велосипеда, колесо затормаживает мы еле собрали велосипед, много каких то дефектов, царапин, такое впечатление что он уже был в пользовании, я уже молчу о состоянии коробки в которой он пришёл, куда смотрели укомплектовщики???что они отправляют и это детский товар. Я очень разочарована и велосипед не дешевый((
Відповідь представника «ProMarket»
Доброго дня, Вікторіє! Нам дуже прикро, що Ви залишилися незадоволені. Але чому Ви не звернулися до нас з цього приводу? Ми перевірили усі канали комунікації, і жодного звернення від Вас не було зафіксовано. Якщо коробка була в поганому стані, чому Ви зразу не перевірили вміст, а чекали місяць? Товар надавався транспортній компанії у цілій коробці, і до Вашого відома транспортна компанія не приймає посилки якщо погане пакування, або перепаковує сама. І усі товари які отримуєте поштою, післяоплатою або по повній передплаті необхідно перевіряти у відділенні транспортної компанії у присутності робітника і в разі пошкодження або розбіжність вашого замовлення скласти акт - огляду і Ви можете відмовитися від посилки і вимагати повернення коштів від магазину (продавця). Намагалися зв'язатися з Вами, Ви не берете слухавку.
Николай Голобородько рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Хотів купити: Champion spark

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Ответили по телефону не сразу, но все остальное - вполне неплохо.
Світлана Трофименко рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Купив: Качалка-шезлонг Carrello grazia

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовляла качалку-шезлонг, дуже класна, відповідає опису і фото. Оплату на перед робила 100 % по програмі "Пакунок Малюка". Замовлення отримала через 3 дні. Магазин класний, ціни доступні. РЕКОМЕНДУЮ!!!
tori2803 рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: Стільчик для годування M 4507 Light Blue, Замовлення №8495

ДЯКУЮ продавцю - зв’язались, проінформували, все оперативно)
8 січня 2021

Купив: Стульчик для кормления Carello Stella бежевый, Замовлення №8215

Доставка произошла быстро и качественное, упаковано все очень хорошо, весь стульчик в пленках защитных) очень порадовала бесплатная доставка и цена товара)) мама и малыш очень довольны!