Vanya “Virmistick” Ivanchenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №12335

Прийшов JP версія, хоча на сайті в описі товару вказано версію US, різниця в тому що на JP версії не можна вимкнути звук камери, мене це не турбує, а кому важливо то зверніть увагу
Ant Ti рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Зарядное устройство быстрой зарядки Sony XQZ-UC1 30 Вт, Стильный чехол-подставка для Xperia 1 V Plat, Замовлення №№12288, №12252

Замовляв в магазині, оригінальний зарядний пристрій і чохол до свого телефона, ціна на зарядне найнижча на ринку із всіх що я бачив, с приводу чохла, це єдиний магазин в Україні, в якому я знайшов оригінальний чохол, і ціна як в офіційних магазинах еропи та азії
Maxwell_Lord не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №№12240

Замовляв в магазині Hi-Res Store Online Прийшов телефон без пломб на коробці. Ще й японська версія, хоча на сайті не вказано, що це японський. Сам телефон був з пломбою На перший погляд з ним все добре, але якщо в процесі виявиться якась несправність, буду доповнювати відгук
Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Дякуємо за покупку смарфтона Google Pixel 8 8/128GB Hazel ! Згідно політики компанії Google - смартфони не мають жодних регіональних обмежень у користуванні, не залежно від регоіну. Всі вони йдуть з глобальною прошивкою і підтримують всі регіони і мови, а також оновлення ОС і так далі. Тому жодних проблем з користуванням цим смартфоном у Вас не буде! ;) Тим більш гарантія 12 міс.! Дякуємо Вам за відгук!
Vova Nahirny рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7C II kit (28-60mm) Silver (ILCE7CM2LS), Замовлення №12008

Замовив ввечері камеру Sony A7C. Зі мною одразу ж зв'язались і уточнили нюанси. На другий день отримав замовлення на Новій Пошті. Рекомендую!
Akvahouse не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: SONY Alpha a7 IV Body (ILCE7M4B.CEC), бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 IV body (ILCE7M4B.CEC)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Дуже прикро що так вийшло, скажіть будь ласка номер замовлення Ваш щоб дізнатись деталі. Дякуємо!
Замовлення №12036
4 квітня 2024 Відповісти
nemesis рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №11549

Купую в цьому магазині не вперше. Ніяких проблем ніколи не було. До купленних товарів претензій нема жодних.
Костянтин Дубик рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Lavender, Замовлення №11700

Чудовий магазин, вже купую другий телефон тут. Найнижчі ціни на улюблену техніку Sony. Швидкий зворотній контакт навіть в позаробочий час, що приємно здивувало, та швидка відправка. Також бонусом можливість купити в розстрочку від mono.
Yurii7778 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 7 8/256GB Phantom Black, Замовлення №41007966

Рекомендую онлайн магазин, в комплектацію смартфону входить пластиковий бампер також поклеєна захисна плівка що дуже приємно, хоча був період часу коли по необережності я пошкодив захисну плівку і прийшлось зняти, тиждень користувався без плівки стікло смартфону до монтажу додаткового захисту абсолютно не було пошкоджене, окремо докупив силіконовий чохол
Ірина Полонська рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №11678

Телефон прийшов з пломбами, оригінал (перевіряла пристрій по IMEI), бо для мене це новий магазин, і перша в ньому покупка. Замовляла чоловіку на подарунок. Задоволений, юзає декілька днів, політ нормальний. Замовлення оформлено було в неділю, в понеділок з ранку зі мною зв’язались, ввечері телефон вже виїхав. Умови, сервіс та відправка магазину мені сподобались, тому буду рекомендувати друзям та знайомим цей магазин
Людмила Лев рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Чохол sony xperia 10 v lavender, Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Lavender, Мережевий зарядний пристрій Sony XQZ-UC1, Замовлення №502016

Дуже вражена сервісом та задоволена товаром. Все було запаковано. Дякую менеджерам Олександру та Ярославу за фахову консультацію та термінову доставку пізно ввечері після робочого часу! Рекомендую цей магазин!