Валерій Пукас рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Кімнатний Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для газового/електричного котла (116331), Замовлення №3146

Від покупки тільки позитивні враження. Товар був в наявності. Ціна відповідає заявленій. Швидка доставка.
Дякуємо за відгук. Будемо раді подальшій співпраці з Вами
Тима Як рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Oventrop М 30х1.5, Замовлення №3122

Вдалося помістити регулятори завдяки перехіднику. За допомогою консультанта обрав одразу потрібний.
Андрей рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний WHV Slim Dry 50L/2, Замовлення №ОС-00000254

Заказал бойлер в воскресенье, в понедельник уже доставили, хорошее обслуживание и сервис, рекомендую
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук, Андрій!
Олександр Черненко рекомендує цей магазин

Купив: Обігрівач OFH-E11X2, Замовлення №2596

Купляв ARDESTO OFH-E11X2 масляний обігрівач. Все чотко, купив на сайті. У той же день забрав. Працює відмінно.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук, Олександр!
Ирина Штефан рекомендує цей магазин

Купив: Біметалічний радіатор Hertz, Замовлення №СЮ-00000650

Доброго дня. Магазином та товаром задоволена. Особлива подяка Миколі за допомогу у виборі радіаторів та кваліфіковану консультацію.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук, Ірино!
Саша Фурів рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Стабілізатор напруги АСН-350С, Замовлення №ОС -843

Сервісом магазину в загальному задоволений. Купував стабілізатор напруги lvt сімісторний. Отримав мінімальну знижку за першу покупку. На даний час з стабілізатор працює коректно без нарікань.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук, Олександр!
Sahim рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Стабілізатор напруги АСН-350С, Замовлення №ОС-65

Все чудово, дякую.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Чекаємо на нові замовлення від Вас.
Oleg Steciv рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Котел газовий стандартний MINI EOLO 24 kW 3 E, Замовлення №1111

Обслуговування та сервіс в плані консультації, на найвищому рівні! Рекомундую Даний магазин. Микола допоміг обрати котел, я довірився його досвіду та не пожалів.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук та рекомендації від Вас. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Citybur рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Каналізаційна система, Замовлення №201

Магазин рекомендую. Менеджер знає свою справу.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук, будемо чекати нові замовлення від Вас
redraid рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Реле бездротове Salus SR868 для регуляторів серії RT-RF (615252185), Замовлення №1440

Дякуємо за відгук. Будемо раді подальшій співпраці з Вами