Yurii james рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №#635391

Беру не перший телефон в цьому інтернет магазині! Все гуд, ціна гуд
BrainStew рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №635144

Vitalii Soloviov не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 Pro 24/1TB Aurora Green, Замовлення №632237

Відповідь представника «Sota Store»
Шановний клієнте, Дякуємо за Ваш відгук та можливість дати зворотній зв'язок. Ми хотіли б розглянути Ваші зазначення і забезпечити Вам зрозумілу пояснювальну відповідь. Щодо обслуговування та відповідності: Ми припускаємо, що Ваш досвід обслуговування в нашому магазині не відповів вашим очікуванням, і це для нас неприйнятно. Наша команда завжди намагається надати якісну консультацію та вирішити будь-які питання клієнтів. Ми розглянемо Ваше звернення для подальшого покращення наших стандартів обслуговування. Щодо упаковки товару: Перевірка нашого товару перед продажем - стандартна процедура, що забезпечує його якість та відповідність. Звісно, ми розуміємо Ваші занепокоєння щодо відкритої упаковки, і ми вживемо заходів, щоб уникнути таких ситуацій у майбутньому. Щодо операційної системи та прошивки: Важливо підкреслити, що ми не прошиваємо пристрої у магазині, і наші товари надходять до нас вже з попередньою прошивкою. Хоча ми розуміємо Ваші побоювання щодо оновлень операційної системи, ми стараємося забезпечити нашим клієнтам максимальну сумісність та функціональність пристроїв. Ми цінуємо Ваш відгук та можливість покращення нашої роботи.
Mulder Fox рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №633988

Василь Мельник не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23 SM-S9110 8/256GB Phantom Black

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Ааз Мандиус рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Yellow, Замовлення №633604

Магазин норм, рекомендую.
ArtyomD рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Meadow Green, Замовлення №0000-021130

Отличное обслуживание и доставка. Телефон упакован в заводскую плёнку, коробка не помята, полный комплект. Благодарю! Магазин рекомендую!
Vitaliy 83 не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Моноблочна акустична система Marshall Stanmore II White (1001903)

Alexander Buyuk рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: ПЛАНШЕТ XIAOMI REDMI PAD SE 4/128GB WIFI MINT GREEN (VHU4453EU), Замовлення №633686

Швидка доставка, ввічливе обслуговування
Юлия Юлия рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit Active Petal Pink, Замовлення №633890

Дуже класний магазин. Купувала до цього неодноразово товар в самому магазині. Вперше зробила замовлення он-лайн і не пошкодувала