Alexandr E рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Тепловізійний приціл AGM Rattler TS25-256, Замовлення №10886

Все круто, хороший магазин, раджу.
Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Олександр, дякуємо за Ваш відгук та довіру. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбані приціли служать довго та допомагають нашим воїнам. Звертайтеся, завжди раді допомогти! З Повагою, команда iBelieve.
Puzyk рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Proscenic M8 Pro, Замовлення №10761

Заморочился выбора робота. В магазин обратился целенаправленно, совершаю уже энную покупку по счету, всегда все хорошо. Консультант порекомендовал м8про, приехал-забрал. Полет пока отличный, что-то убирает. Магазин рекомендую, который раз обращаюсь и все хорошо, консультируют грамотно. п.с. - наушники до сих пор радуют, спасибо, что нацеливаете на действительно крутые вещи, а не то, что выгодно.
Відповідь представника «iBelieve»
Дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що в котрий раз Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбаний розумний пилосос доставляє лише позитивні емоції. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.
Олеxander рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Canon EF-S 17-55mm f/2,8 IS USM, Замовлення №10105

Другий раз купую фототехніку в цьому магазині. Обслуговування коректне, доставка швидка, товаром задоволений. Дякую вам.
Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Олеxander, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбаний об'ектив доставляє лише позитивні емоції та фото. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.
Makasin рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Google Pixel 3 XL 4/64GB Just Black, Замовлення №P-2210006

Замовлення проводив за телефоном, попередньо дізнавшись наявність товару. Відвантажили до себе в офіс в той же день та ввечері самовивозом забрав телефон. Телефон новий, не б/у, з повним оригінальним комплектом. Вилка зарядки США, в магазині дали перехідник на EU розетки. Одразу в офісі телефон не увімкнувся, так як був повністю розрядженим. Після підзарядки увімкнувся. Початковий андроїд був 9-й. Оновився до 12-го. Користуюся телефоном менше неділі. Дуже радий покупці!
Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Makasin, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбаний смартфон доставляє лише позитивні емоції. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.
юрий хан рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Телевизор Шарп диагональ 50.

Выбрал товар на сайте, затем позвонил на горячую линию. Получил всю интересующую информацию и оформил заказ. Отправили на следующий день, как и обещали. Покупкой доволен , как и обслуживанием. Рекомендую к сотрудничеству.
Відповідь представника «iBelieve»
Уважаемый Юрий, спасибо за Вашу оценку. Мы очень рады, что Вы остались довольны нашим обслуживанием. Пусть приобретенный телевизор доставляет только позитивные эмоции. Обращайтесь, всегда Вам рады! С Уважением, команда iBelieve.
Stratovich Production рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: Виниловый проигрыватель Lenco LS-10

Лучший сервис, который встречал за последнее время
Відповідь представника «iBelieve»
Уважаемый Stratovich Production, спасибо за Вашу оценку. Мы очень рады, что Вы остались довольны нашим обслуживанием. Пусть приобретенный проигрыватель доставляет только позитивные эмоции. Еще раз приносим извинения за доставленные неудобства! Обращайтесь, всегда Вам рады! С Уважением, команда iBelieve.
Петро Кашпуренко рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Klipsch R-41M, Замовлення №9986

Відправили швидко. Упаковка «рідна».Товаром задоволений.
Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Петро Кашпуренко, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбані колонки доставляють лише позитивні емоції від легендарної школи звуку. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.
Misha Arkusha рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Stellar Black, Замовлення №9958

Перший раз купую в цьому магазині. Велике дюкую менеджеру за консультацію. Рідко де зустрінеш такі вичерпні відповіді на запитання. Все було чудово. Дякую вам та подальших успіхів в вашій роботі.
Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Misha Arkusha, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбаний смартфон доставляє лише позитивні емоції. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.
Виктория Аюпова рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS M200 kit (15-45mm) IS STM White (3700C032), Замовлення №9875

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Связались со мной в течении 30 минут. Менеджеру Сергею отдельная благодарность! Он очень вежливо ответил на все мои вопросы, проконсультировал по камере и дал сравнительную характеристику других производителей, чем очень помог при выборе. Был на связи и уведомил об отправке, что очень приятно и избавляет от лишних переживаний. Отправили товар очень быстро, упаковали очень качественно. Очень довольна покупкой, доставкой, обслуживанием! Нареканий нет. Продавца и товар очень рекомендую!
Відповідь представника «iBelieve»
Уважаемая Виктория, спасибо за Вашу оценку. Мы очень рады, что Вы остались довольны нашим обслуживанием. Пусть приобретенный фотоаппарат радует шикарными фото и доставляет только позитивные эмоции. Обращайтесь, всегда Вам рады! С Уважением, команда iBelieve.
Олексієнко рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Club One Black (JBLCLUBONEBLK), Замовлення №9862

Відповідь представника «iBelieve»
Шановний Олексієнко, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Нехай придбані навушники радують звучанням та доставляють лише позитивні емоції. Звертайтеся, завжди Вам раді! З Повагою, команда iBelieve.