Illia Yehorov рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Посудомийна машина SMV4EVX10E, Духовка електрична BPSA6747A08BGWI, Замовлення №без номеру замовлення, за

Оксана Олексієнко рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Духовка електрична BOS6737E20FBG, Замовлення №3363

Гарний магазин з адекватними цінами та приємними менеджерами, які дали повну інформацію про товар. Зручний спосіб доставки. Рекомендую!
Людаська рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем AMW 730 WH, Замовлення №3213

Замовляла вбудовану мікрохвильову піч . Менеджер попався дуже позитивний, навіть якби і хотів відмовити - то не зміг би,і все одно купив би. Доставка теж була в обговорені строки і занесли до квартири безкоштовно.(напередодні замовляла доставку в іншому магазині, взяли +150 грн,за те що принесли до квартири,хоча перший поверх). Тому раджу магазин і його працівників. Процвітання і побільше вдячних клієнтів
Carman рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Духовка електрична AKZ9 6230 WH, Замовлення №4342

Швидко, зручно, гарна ціна
Андрей Гетьман рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Духовка електрична BOS6737E13FBG, Замовлення №4359

Дуже швидко та приємна ціна
Yakobchuk Orest рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 730 WH, Замовлення №03213

Мікрохвильовку отримав в сроки як і домовлялись. Після отримання у мене виникло декілька питань по упарвлінню і консультант за декілька хвилин допоміг мені їх вирішити в телефонному режимі.
Marysa644444 рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Витяжка вбудована Elica ERA C IX A 52, Замовлення №03262

Цей магазин мені порадила подруга, бо собі тут купувала генератор, тому я заздалегідь була впевнена, що отримаю я кісний товар. Всі мої очікування здійснилися. Тепер і я рекомендую цей магазин, виходячи з власного досвіду.
ЯнаВолошин рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Льодогенератор IMD1200W, Замовлення №03253

Для мене було дещо дивним, коли через два дні після покупки до мене зателефонували з магазину і запитали чи все мене влаштувало і чи маю я зауваження до роботи персоналу, але я розумію, що то найкращий сервіс і дійсно піклування про репутацію торгівельної точки. Дякую!
Оксана Гончарук рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Варильна поверхня газова GT6D42AB, Замовлення №2349

Дякую за обслуговування.
Юрий Поликарбонат рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Витяжка вбудована Elica ERA C IX/A/52, Витяжка вбудована ERA C IX/A/52, Замовлення №4238

Купував через Нову пошту, зробили доставку безкоштовною. Рекомендую.