Дмитро Білоус не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Плоттер CANON A1 TM-200 (3062C003), Замовлення №29157

Декілька разів оформлював замовлення, залишав в них свій номер, натискає кнопку щоб зі мною зв'язалися усе даремно, ніхто не передзванює, слухавку всі скидають коли йм дзвониш, не серйозне ставлення до клієнта, намагалися писати на вайбер і то даремно, нікому не порекомендував цю компанію/продавця!
Роман Безрукий рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: МФУ KYOCERA А4 цв. с WiFi ECOSYS M5521cdw, Замовлення №1634

Зробив замовлення в цьому магазині на наступний день товар МФУ вже привезли. Доставка була безкоштовною. Раджу тут купувати і ціни приємні!
Щиро дякуємо
Svetasv рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: БФП Kyosera Ecosys M5521cdw, Замовлення №2916

Iнтернет-магазин Spike запропонував найдешевшу ціну на цей товар. На наступний день після замовлення БФП вже отримали. Дякуємо за швидкий та якісний сервіс!
Дякуємо. Дуже приемно з Вами працювати
Ep52 рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: МФУ XEROX А4 ч/б WC 3025BI (Wi-Fi) (3025V_BI)

Товар был в наличии, доставлен бесплатно адресной доставкой прям под дверь. Всем довольна)
Відповідь представника «SPIKE»
Дякую Вам, очикуемо Вас знову.
Петро7 не рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: SSD накопичувач Kingston KC2500 250 GB (SKC2500M8/250G), Замовлення №2766

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «SPIKE»
Дякуємо вам! Зрозумійте: покупець, це той хто до покупки підходе з розумом а не шукає "халяву" яка не відповідає ринковій ціні. І той хто розуміє що, можливі технічні помилки.
Яна Шишкина рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Купив: Hp, Замовлення №2604

Отличный магазин. Все сделано вовремя и по доступным ценам
Дякуємо
kiber1 не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Хотів купити: Принтер Brother HL-L2340DWR

Товара нет в наличии.
Iryna Orlova не рекомендує цей магазин
14 серпня 2021

Хотів купити: Планшет Huawei T10 2 штуки, Замовлення №2443

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

При заказе цена оказалась выше ненамного, ладно. Неделю морочили голову планшеты доставляются, вот один приехал, второй приедет завтра, потом после завтра, потом и первый ещё в дороге, потом после выходных в понедельник будут, в среду (10 день после заказа) после сейчас уточним, вообще не перезвонили. Заказала тут же в другом магазине через день получила и дешевле в цене!
Сергей Селезнев рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: Сканер А 4 Epson Perfecton V 600 Photo, Замовлення №2429

Очень доволен покупкой в этом магазине. Общение и результат выше всяких похвал. Рекомендую!
Спасибо и Вам. Приходите, будем ждать
Виталик Закоморный не рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: SSD накопичувач GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD 256 GB (GP-ASM2NE2256GTTDR)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Все подтвердили, цену тоже! После чего перезвонили и сказали скиньте предоплату и мы отправим дешевле, когда я отказался скидать предоплату они отказались от продажи!