Елла рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Kolo ego, Замовлення №Замовлення

Дуже дякую менеджеру магазину на консультацію при виборі товару!!! Відмічу також оперативну роботу по відправці товару!!!
Представник магазину «3-7»
Дякуємо, за відгук! Всього найкращого Вам!
9 березня 2024 Відповісти
Владислав Степанюк рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Lego city сучасний дым (60291), Замовлення №-

Доставили швидше чим обіцяли, задоволений, дякую = )
Олена Мазур рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Струменевий картридж HP 301 Black/Color (N9J72AE), Замовлення №21040427

все прийшло дуже вчасно, дякую за швидкість))
Відповідь представника «3-7»
Дякуємо, за відгук! Всього найкращого Вам!
Oleg Korolenko не рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Хотів купити: Вентилятор Honeywell HY254E, Вентилятор-колона Honeywell HY254E

3 -7 днів відвантаження
Відповідь представника «3-7»
В нас була найкраща ціна на хотлайні, Ви замовили і отримали вчасно! Але дякуємо за відгук. Приємного користування
Анна Гришина рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Конструктор Ravensburger Gravitrax та Авто-конструктор LEGO Міні-навантажувач, Замовлення №

Роботою магазину дуже задоволена, завжди були на зв'язку,відповіли на усі запитання. Допомогли вирішити питання з доставкою. Приємно працювати з професіоналами і просто гарними людьми!
Вита Грицковян рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Настінна сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 100 83100, Замовлення №249186259

Магазин рекомендую, товар відправили вчасно. На зв'язку менеджер був 24/7 Сушарка сподобалася,гарна якість і найнижча ціна.
Александр Рожко рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Сумка, рюкзак для інструментів NEO Tools 84-304, Замовлення №22020375

Замовлення отримав вчасно.в магазині був дуже детальний опис товару.продавця рекомендую!
Відповідь представника «3-7»
Щиро дякуємо за відгук. Приємного користування.
Ivanna Fetych рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Lego Harry Potter Fluffy, Замовлення №22021159

Замовили в цьому магазині набір Lego Harry Potter Meet Fluffy. Оперативно відправили товар, все в ідеальній якості, приємна комунікація з магазином. Рекомендую!
Лютий Кремінь рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Графічний планшет XP-Pen Deco 01 V2 Black, Замовлення №20450676879041

Дуже приємні люди, комунікаційні. Допомогають клієнтам найскоріше отримати замовлення. Мене все влаштувало у покупці. Все добре. Я рекомендую
Игорь Пасичный рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Сітка + ріжучий блок Braun 51B Series 5 WaterFlex, Замовлення №20450678788495