Maksym Vorobjov рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Пластини для паніні Tefal XA800312, Замовлення №20450662609808

Товар прийшов швидше заявленого строку, гарний и ввічливий консультант, магазином задоволен
Відповідь представника «3-7»
Щиро дякуємо за відгук! Приємного користування.
Андрей Новиков рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Тонометр Omron M3 Comfort (HEM-7155-E) с адаптером, Замовлення №224140200

Дуже дякую Назару за допомогу і професійне обслуговування! Замовляв тонометр для мами, Назар допоміг з порадами. Замовлення здійснено дуже швидко. Якість сервісу і якість самого танометра пріємно вразили! Пізніше планую купити пауєрбанк у Назара. Бо бачу що це безпечно і комфортно! С впевненостью раджу купувати у цьому інтернет магазині 3-7.
Kateryna Torosh рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Ravensburger GraviTrax PRO Starter-Set Vertical (26832), Замовлення №224153481

Швидко зв'язалися на рахунок замовлення, швидко доставили до кур'єрської компанії. Товар оригінал.
Станислав Филинюк рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Настінна сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 100 83100, Замовлення №17010139

Taras110 рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Динамічний конструктор Ravensburger GraviTrax, Замовлення №220846460

Дякую, все добре
Volodymyr Ustenko рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W Editon Black, Замовлення №219080773

Купив два павери, поки відкрив тільки один, все ок. Відправили в день замовлення. Сподіваюся повернення товару/виконання гарантії пройде нормально в разі чого, наразі рекомендую
4 грудня 2022

Купив: Осушувач повітря eldom OP600

Товар відповідає опису. Доставка вчасна. Рекомендую
Aleksandr Yes рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: КРИШКА + СИДІННЯ KOLO EGO (K10113000)

Відправлення отримав, все влаштовує, красно дякую
Петро Чижевський не рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Microlife BP A7 Touch, Замовлення №213154801

Консультат сказав невірну інформацію про товар, потрібен був тонометер з можливістю підключення до телефону, консультант розказуав що все підключається і є аплікейшин для даного тонометра але нажаль це все був обман, тому не рекомендую даний магазин або якщо купуєте то рекомендую 10 разів перевіряти товар і в жодному разі не користуватися послугами таких консультантів.
Відповідь представника «3-7»
Поверніть, будь ласка, товар і ми повернемо Вам кошти. Тонометр можна підключити до комп'ютера через USB-кабель.
Demian Gaidayenko рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Сокира Gardena 1000a

Шукав сокиру гардена 1000а, це єдиний магазин, принаймі що мені вдалося знайти, там де опис товару збігається, маю на увазі колір товару. У багатьох інших магазинах на фото сокира сіра а в наявності зеленого кольору. Нехай навіть тут і більша ціна але адекватні продавці і товар відповідає опису. Сокира класна, магазин рекомендую !