Сергій Бартків рекомендує цей магазин

Купив: Baseus Powerbank 30000mp, Замовлення №22051131

Дякую за своєчасність
Yurii Butsa рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N, Замовлення №210520322

Цілком задоволений, при покупці мене попередили що відправка буде здійснена дещо пізніше через те що товару немає зараз на складі.
suzovec рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: WEBER MASTER-TOUCH GBS E-5750

Все дуже сподобалось. Передзвонив на сайт мені все підказали і допомогли замовити. Замовив саме ту модель яку хотів, дуже швидко привезли та відправили. Рекомендую!!!
Илья Будько рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Фільтр-глечик для води Brita Marella XL White + 4 фільтруючі картриджі

Чудовий сервіс, швидка доставка, якісний товар
Vitaliy Rotenberg рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01), Замовлення №22070821

Замовив в п'ятницю, отримав в четвер. Зважаючи на поточну ситуацію в країні, це нормально. Сам павербанк працює, запакований був нормально, нарікань до товару не має. В цілому магазин рекомендую.
Вера Тимченко рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: ДИНАМІЧНИЙ КОНСТРУКТОР RAVENSBURGER GRAVITRAX (26099)

Elena Voloshyna рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Графічний планшет XP-Pen Deco 01 V2, Замовлення №21080359

Дякую за якісний товар та відмінний сервіс! За оперативність та розуміння!!!
Olya Kurbatova рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Графічний планшет XP-Pen Deco 01 V2

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

усе дуже швидко, якісно.
Сергій рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Настінна сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 100

Ціна по самому нищу ринку. Замовлення та консультація легко, інформативно та швидко. 5 з +!. Дякую
Максим Кубик рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Стіл Huzaro Hero 2.5

Замовив стіл, оперативно зв’язались і підтвердили соє замовлення, так як стіл був на віддаленому складі, мене попередили що стіл буде доставлено від 3 до 7 днів, я погодився, через 3 дні стіл вже прямував до мене, якість стола якісна магазин працює на совість, задоволення від магазину 10/10