Елена Киселёва рекомендує цей магазин

Щиро дякуємо за відгук!
Антон Онукевич рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Xiaomi SmartMi Standing Fan 3

Робив замовлення на Xiaomi SmartMi Standing Fan 2, але наступного дня вирішив змінити на Xiaomi SmartMi Standing Fan 3, замінили замовлення без проблем. Доставили через 8д але попередили про затримку. Розетка до вентилятора європейського зразка. Однозначно рекомендую!
Шилюк Олег рекомендує цей магазин

9 липня 2022

Купив: Smartmi Humidifier 2

S Blog рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор baseus 20w

Анна Канарская рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Прилад для чищення обличчя Remington, Замовлення №20010478

Відправили товар у зазначений термін. Треба було трохи почекати, але ціна набагато нижче ніж у конкурентів. Товар новий. Запланований. Все ідеально працює. Дякую за співпрацю.