Відгуки STYLUS | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин STYLUS

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
6.7 з 10
Вибрані 403 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

4.7
6.1
6.7

• 22 червня 2022 р.

Замовила iPad і залишилися дуже задоволена!
Менеджери дуже уважні !
Сподобалося обслуговування, буду замовляти ще!

Відповідь представника «STYLUS»

Mar_Savchuk, доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук.
З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!

Apple ipad

відвантаження

Не дай вам Бог зв'язуватися зі сервісом Стілуса,мені мало того що добили телевізор,матриця розбита навіть в тих місцях де була ціла,так ще крім цього вкрали в сервісі кріплення до ніжок телевізора та батарейки з пульту витягнули а однією з причин зняття гарантії назвали фіксацію ніжок до телевізору!?Та ще й при цьому повісили всі логістичні витрати на мене( покупця), ! В підсумку таким собі способом видурили з мене близько 6ти тисяч гривень!

Відповідь представника «STYLUS»

Сергію, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.
Як ми бачимо, всі відповіді Вам були надані як в телефонному форматі так і в електронному.
Хотіли б відмітити, що всі наші клієнти, без винятку, мають можливість перевірити товар при отриманні і тільки після перевірки приймати остаточне рішення про покупку.
Крім цього, хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми відкриваємо пункти видачі у великих містах, щоб клієнти мали можливість перевірити комфортним способом товар, не сплачуючи при цьому додаткових розгорнути

відвантаження
сервісна підтримка

Робила замовлення у цьому інтернет-магазині на телефон та послугу по безкоштовному ремонту, оператор була доброзичлива, відправили та доїхало новою поштою все швидко і після двох тижневого користування розбила екран так, що треба було міняти дисплей, я була дуже розчарована, та згадала про той безкоштовний ремонт, зателефонувала до сервісного центру по талону, що мені у посилку вклали і по телефону мені розказали що робити, відправляла новою поштою до їхнього того центру, пройшло 4 дні і мені розгорнути

Kravvch, доброго дня!
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову. ;)

• 20 червня 2022 р.

Захотіла замовити собі ноутбук Xiaomi RedmiBook Pro 14 i5. Замовила на сайті і перекинула гроші ( 31 тис. гривень). Сказали, що товар буде через тиждень, що було занадто довго для мене. Подзвонила на наступний день і відмовила замовлення, на що мені відповіли, що гроші ПРИЙДУТЬ ЧЕРЕЗ П‘ЯТЬ ДНІВ. Буду писати скаргу у суд. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ

Відповідь представника «STYLUS»

taya.galashko, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
З Вами вже зв'язався наш менеджер для надання інформації за Вашим замовленням.
Прохаємо, будь ласка, очікувати надходження коштів на Вашу карту.

Дякую, мою проблему вирішено

Xiaomi RedmiBook Pro 14 i5

• 20 червня 2022 р.

Отвратительный магазин. Товар не получите. Потеряете деньги (%от суммы) при переводах на карту. Обходите стороной.

Відповідь представника «STYLUS»

Олексію, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Приносимо вибачення за доставлені незручності.
На жаль, дистриб'ютор сьогодні повідомив нас про відсутність даного товару, тому, ми запропонувати Вам аналогічний варіант, від якого Ви, на жаль, відмовились.
Ми обов'язково приймемо міри, щоб подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало!
Щиро сподіваємось на Ваше розуміння.

Телевиз

• 17 червня 2022 р.

Придбав мультиварку. Доставка через Нову Пошту. Забрав.
Так склались обставини, що треба було уїхати на 2 тижні. Коли повернулись, достали мультиварку, та побачили на чаші мультиварки на дні багато сколів. Штук 15, розміром приблизно 2х2 мм.
Ще подумав, що коли забирав її, не уважно розглянув дно чаші. Можливо таке освітлення було в відділенні. Але як є.
Ну повернути вже не можна, бо пройшло 14 днів. Вирішив написати листа та в Стілус та порадитись, можливо якось допоможуть.
І відповідь розгорнути

Відповідь представника «STYLUS»

Ev Ok, доброго дня! Дякуємо Вам за те, що Ви поділились враженнями про співпрацю з нашим Інтернет-магазином.
Ми будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!

Номер замовлення: 20400281909330
Мультіварка Redmond

• 16 червня 2022 р.

Після замовлення, запропонували на півтори тисячі дорожче ніж в замовленні.

Доброго дня, Слава!
Приносимо вибачення за доставлені незручності.
На жаль, товар за попередньою вартістю закінчився у дистриб'ютора, проте була можливість його придбати в іншого за ціною вище.
Ми обов'язково проведемо роботу, щоб подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало!
Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!

Whirlpool WF S2765 NE/IXL

• 15 червня 2022 р.

Зробила замовлення в Стілус на відпарювач Polaris.
Ціна була одна з найприємніших на Хотлайн, тому вирішила придбати товар саме тут.
Доставка була організована швидко, при отриманні розпакувала товар, перевірила наявність гарантійного талону, в комплекті ще й був мішечок для зберігання відпарювача. Через якийсь час після покупки він перестав працювати, я звернулась в сервісний центр по гарантії, і вже через 14 днів мені замінили товар на новий, який радує мене по цей день!
Магазин рекомендую розгорнути

Відповідь представника «STYLUS»

maria_333, доброго дня! Ми дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Нехай покупка радує Вас довгі роки!

Відпарювач Polaris

• 15 червня 2022 р.

Никому не советую данный магазин. Мало того что ждал свой заказ 2 недели пока прийдёт, так ещё прислали робот пылесос младшей модели но за ту же цену. А потом когда я указал на это, они сказали подождать ещё 2 недели но уже по гораздо завышенной цене. Это бред!

Відповідь представника «STYLUS»

Rus sivak, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.
Приносимо вибачення від імені компанії за доставлені незручності.
Ми обов'язково приймемо міри, щоб подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало.

Робот пилосос

• 14 червня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Був замовлений дозатор для тварин, поїлка, ціна приблизно 2300 грн. Відправка була на Нову Пошту. Вдома перше що стало помітно, що товар не має вилки для електромережі європейського зразка. В коробці також не було гарантійного талону, про що було зразу повідомлено по телефону магазину. Ми ввімкнули дозатор води, з водою звісно, щоб одразу ж почати користування. Через 2 хвилини дозатор вимкнувся і більше не вмикався. Поїлка в батьків і за перепискою в 10:19 мама купила перехідник для розетки, розгорнути

Доброго дня, Kateryna!
Дякуємо Вам за відгук.
Нам дуже прикро, що у Вас залишилось негативне враження про співпрацю з нашим Інтернет-магазином.
Крім цього, ми хотіли б відмітити, що кожному нашому клієнту ми надаємо можливість перевірити товар та документацію при отриманні, не в залежності від способу доставки, і тільки після перевірки приймати кінцеве рішення покупку.
Також, звертаємо Вашу увагу на те, що з моменту Вашого звернення до нас щодо повернення товару, Вам не було відмовлено. Як розгорнути

Дозатор воды для животных Xiaomi Kitten&Puppy Water Dispenser (XWWF01MG)