Margo013 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №3712606

Моє замовлення 3712606 відправили швидко. Усім задоволена
Анна Касьяненко рекомендує цей магазин

Купив: Холодильна камера Liebherr Tb 1400, Замовлення №3704947

Задоволена усім і жодних зауважень не маю
Dmitriy Ilchuk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Quick Charge 18W Black (PB200LZM/VXN4304GL) (Внешние аккумуляторы) , Замовлення №3723653

Відповідь представника «STYLUS»
Дмитро, дякуємо, що обираєте наш магазин! Будемо раді бачити Вас ще!
Nataliia_89 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Батончик протеїновий Power Pro 36% 60 г (20шт/уп) classic - горіх (Sugar Free), Замовлення №3710150

Все чудово. Товар прийшов гарно запакований. Однозначно купуватиму вам них ще
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день, Наталіє! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!
olarug рекомендує цей магазин

Купив: Акустика Marshall Willen Cream, Замовлення №3717073

Чудовий магазин, якісний та оригінальний товар, хороше та швидке обслуговування. Рекомендую!
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Ми щиро дякуємо Вам за приємний відгук та рекомендації. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Роман Ягнюк рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Xiaomi TV A Pro 43, Замовлення №3687190

Бажаю успіхів і процвітання. Все супер.
Відповідь представника «STYLUS»
Романе, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Eugeny Khomenko рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Повторювач Wi-Fi Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier Pro Global (DVB4235GL/DVB4352GL), Замовлення №3629305

Дякую за цей підсилювач! Тепер маю стабільне Wi-Fi-покриття у віддаленій кімнаті.
Відповідь представника «STYLUS»
Євген, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову! :)
Татьяна рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка Moulinex MK611832, Замовлення №Заказ № 3702151

Відповідь представника «STYLUS»
Тетяно, вітаємо! Дякуємо за ваш відгук! Раді, що Ви були задоволені нашим сервісом. Чекаємо на Вас знову!
Ярослав Лоцман рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Аксесуар для планшетних ПК Samsung Outdoor Cover Black для Samsung X710 Galaxy Tab S9 (EF-RX710CBEGW, Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB+USB-C 20W White (CCXJ-B02), Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAA), Замовлення №3708100

Дуже радий що вдалося знайти цей планшет по знижці в цьому магазині. Все доставили вчасно і без проблем.
Відповідь представника «STYLUS»
Ярославе, добрий день! Дякуємо за позитивний відгук! Ваша підтримка значить для нас багато.
2АТ-22Б Саша Годз (2АТ-22Б) рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Повторювач Wi-Fi Xiaomi Mi WiFi Router 4A Global (DVB4230GL), Замовлення №3 717 887

Відповідь представника «STYLUS»
Олександре, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже вдячні за Ваш час та за довіру, яку Ви виявили до нашого Інтернет-магазину.