Mary.Present рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Фильтр для DS Karcher 6.414-631.0, Замовлення №3651701

Моє замовлення №3651701, купувала фільтр для пилососу Karcher Mediclean 6000. В Stylus я впевнена у товарі, тут лише оригінальне виробництво. До речі , у фільтра трохи змінился дизайн пакування. Товар приїхав вчасно, обслуговування в магазині при видачі - відмінне. Дякую.
Відповідь представника «STYLUS»
Mary.Present, вітаємо! Нехай покупка приносить Вам тільки позитивні емоції! :)
Діма Катрич не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Фен Philips BHD720/10, Замовлення №3677928

Відповідь представника «STYLUS»
Дмитро, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук та приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! З Вами зв'язався наш менеджер для можливого вирішення даного питання. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
юрій191986 рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Батончик вуглеводно-протеїновий MyProtein Layered Protein Bar 60 g Cookies Cream, Замовлення №3672531

Все вийшло дуже класно. Всі співробітники молодці. Доставка швидко. Якість ?
Відповідь представника «STYLUS»
Юрій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!
Vlad Drozdov рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №3680825

Телевізором і Компанією Задоволений.Все відповідає ціна якість.
Відповідь представника «STYLUS»
Владиславе, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Serg.C. не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Батончик вуглеводно-протеїновий OstroVit Vit&Min Forte 90 tabs, Замовлення №№3656358

Замовлення №3656358 По замовленню питань немає. Прийшов лист від магазину - бонус за відгук. Відгук написано - бонусів немає. СТІЛУС НЕ ВИКОНУЄ ОБІЦЯНОК!!!
Відповідь представника «STYLUS»
Serg.C, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! Вам була надана розгорнута відповідь щодо даної ситуації. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Представник магазину «STYLUS»
Добрий день! На жаль, по сьогоднішній день ми не отримали від Вас зворотній зв'язок у відповідь на наш лист.
3 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «STYLUS»
Добрий день! На превеликий жаль, ми так і не отримали від Вас відповідь на наш лист. Все ж таки, ми сподіваємось на те, що після Вашого ознайомлення з листом Ви поставите відмітку до даного відгуку, що Ваше питання було вирішено! Дякуємо!
9 квітня 2024 Відповісти
Serg.C. відповів на коментар Support
Я вже всі висновки про ваш магазин для себе зробив. І не треба мене спамити. Не раджу цей магазину ні кому, ні в якому разі!!
9 квітня 2024 Відповісти
Yurii1979 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Фен-щітка Philips BHA735/00, Замовлення №№ 3659076

Моє замовлення № 3659076, а саме Фен-щітка Philips BHA735/00, зроблене в магазині Stylus, як зазвичай, прийшло вчасно, навіть на 2 дні раніше заявленого строку. Ціна найнижча, ще й приємний подарунок додавався. Дружина задоволена!!!
Відповідь представника «STYLUS»
Юрій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Dima Cima не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 березня 2024

Купив: FL Esports FL980 V2 Obsidian Gradient Lik Kailh Box Blueberry Ice Cream South LED Three-Mode, Замовлення №3683990

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «STYLUS»
Дмитро, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого можливого врегулювання питання.
компенсировали половину стоимости кейкапов
28 березня 2024 Відповісти
Nikreznik рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Tefal GC714834 OptiGrill+, Замовлення №Заказ № 3672346 от 15-03-

Приобрёл в этом магазине Три гриля по акции Всё получил даже раньше заявленного срока Мало того, оказывается к грилям шёл подарок Мельничка-измельчитель для специя на батарейках Я не знал об этом и быстро получил грили и уехал Но на следующий день сотрудники магазина перезвонили мне и сказали об этом. В этот же день заехал и забрал Три измельчителя Было очень приятно получить дополнительны подарок к АКЦИОННОМУ товару Спасибо.
Відповідь представника «STYLUS»
Nikreznik, добрий день! Ми дякуємо Вам за приємний відгук! Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Валерій не рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №3438045

Відповідь представника «STYLUS»
Валерій, добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. Проте, вся інформація Вам була вже надана в телефонному режимі. Ваш пристрій було протестовано і заявлений Вами дефект виявлено не було, про що, зокрема, свідчить відповідний акт. Наразі, Ваш пристрій очікує на Вас в сервісному центрі разом із документацією, про що Вас було повідомлено в телефонному режимі. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Єдине що мені надали в телефонному режимі це те, що станція очікує на пункті видачі, при цьому що саме з нею робили і що з нею не так по телефону говорити відмовилися. По приходу до точки ситуація виявилася такою, як була описана в оригінальному коментарі й закінчилася надсиланням заяви по пошті, яку ваш магазин так і не прийняв, що суперечить закону. Надалі буде розбирання вже через Держспоживслужбу.
5 квітня 2024 Відповісти
Анна Щасная рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Фен для волосся Laifen Retro професійний з іонізацією 1, Замовлення №№ 3670607

Моє замовлення № 3670607 - замовила фен орінтуясь на опис магазину. Сподобався, набагато тихіший ніж був в мене до цього, потужний, подобається функція підбору температури під час сушіння, стильний дизайн. Швидка відправка, дякую.
Відповідь представника «STYLUS»
Анна, добрий день ! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!