Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ LogicPower LP LiFePO4 48V - 230 Ah (Smart BMS 150A) с LCD (LP Bank Energy W200) (20112)

Під замовлення (14-60 дн.) 179 283 ? (в т.ч. ПДВ 20%) 189 162 ? чекати товар можна до 60 діб навіщо вказувати відсутній товар для продажу на хотлайн?}
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Олекса Миколайович. Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Щодо термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Max не рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Хотів купити: Кабель DC Baseus USB to DC 3.5mm Cafule 1m Grey/Black (CADKLF-G1)

Хибне 'під замовлення', цей магазин просто витрачає ваш час, не рекомендую
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Max. Ми здійснюємо продаж тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Що до термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Виктор Хлыстик не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: https://parser.ua/ua/product/p595553/?utm_medium=cpc&utm_source=hotline&utm_campaign=marshrutizatory, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)

Немає в наявності
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Виктор Хлыстик. Ми здійснюємо продаж тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Що до термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
21 грудня 2022 Відповісти
Romirus не рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Хотів купити: NZXT H510 Flow Matte White LIAN LI Lancool 205 Mesh Black

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зачем выставлять товар если его нет даже по предзаказу ?
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Romirus. Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Що до термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
dostali не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Хотів купити: Батарея до ДБЖ ENOT NP9.0-12 battery 12V 9.0Ah

Зачем выставлять товар если его нет в наличии? "Цей товар тимчасово недоступний для замовлення" Практически все выставленные на хотлайне батареи отсутствуют или под заказ.
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний dostali. Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Щодо термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Ваш комментарий не отвечает на претензию. При чем тут работа с организациями? Выставляемых товаров банально НЕТ в наличии и непонятно когда будут. Я фоп могу купить все со счета. Ответ \"мы вам напишем через две недели\"
21 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «PARSER.ua»
Ви ФОП, це добре, а більщість тих хто залишив нам негативні відгуки, фіз. особи, які не прочитали що товар "під замовлення" і не розуміють що "під замовлення" це 14-60 днів, а також які в поле назва компаніі, при оформленні замовлення, пишуть {"немає", "-","приватна особа" . "...."}. Якщо Вам потрібно купити щось дифіцитне і сьогодні то це не до нас. Якщо Ви готові працювати за схемою: погодження цін та сроків поставки -> оплата -> очікування поставки (14-60 днів) -> відвантаження -> закриття документів, то запрошуємо до співпраці, але будь ласка не на товар за 300 грн, який є в наявності анологічний іньшого виробника.
6 січня 2023 Відповісти
Игорь Кравцов не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Хотів купити: msi 4090 suprim

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

крайне не рекомендую. в наличии никогда нет,
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Игорь Кравцов. Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Щодо термінів поставки вони теж приблизно вказані у нас на сайті, якщо товар є на хотлайн, то його можливо замовити по передплаті або він очікується у поставці. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 вересня 2022

Хотів купити: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Fury Beast Black HyperX (KF426C16BB/8)

Щось зовсім не збігаються ціни на Хотлайні і в даному магазині, відношення до клієнтів не із приємних, краще замовити в іншому магазині, що я звісно і зробив!
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Galaxy Chess. Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Щодо цін, то вони можуть мінятись впродовж дня і є певна затримка між оновленням цін у нас на сайті та на хотлайні. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Даня не рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Хотів купити: Повітряне охолодження Enermax ETS-T50 Axe ARGB White (ETS-T50A-W-ARGB)

Сподобалося: наявність

Разбежность не маленькая на хотлайне 1869 а в магазине 2406
Відповідь представника «PARSER.ua»
Шановний Даня, Ми здійснюємо продажу тільки організаціям, оплата тільки за безготівковим розрахунком. Вибачте, але ми не працюємо з приватними особам - це написано у нас на сайті. На хотлайні вказані тільки безготівкові способи оплати. Щодо цін, то вони можуть мінятись впродовж дня і є певна затримка між оновленням цін у нас на сайті та на хотлайні. Дякуємо за Ваш відгук та всього Вам найкращого.
Dima Shevchuk не рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Хотів купити: Батарейка Camelion LR44 bat(1.5B) Alkaline 10шт (AG13-BP10)

На хотлайне 28грн, на сайте parser.ua 42грн.
Відповідь представника «PARSER.ua»
Спасибо за обратную связь Дмитрий! Мы исправили ошибку в выгрузке цен и они уже правильные на хотлайн. Цены могли отличаться на +-14 грн от наших цен на сайте. Извините за неудобства!
Volodymyr Glushko рекомендує цей магазин
16 січня 2021

Купив: Процесор Intel Core i9-10900K (BX8070110900K)

Працюю декілька років з цією компанією, задоволений в першу чергу послугою збору ПК. Поставлено близько 50 одиниць, в першу чергу потужних графічних станцій. Адекватна консультація, якісна збірка, по гарантійному сервісу нічого сказати не можу, оскільки жодного прециденту не було.