Оля Шустова рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Зволожувач повітря Smart Humidifier 2, Замовлення №211285

Дякую магазину, за дуже якісний товар,все прийшло добре запаковане,дуже задоволена покупкою
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за Ваш коментар. Ми завжди стараємось задовільнити клієнтів по усім можливим пунктам. Впевнені, що товар буде слугувати довго, та залишить лише приємні враження. Ваш RedPrice!
Яніна Георгіївна рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B, Капсульна кавоварка еспресо Dolce Gusto Mini Me KP123B, Замовлення №211 816

Спадобалась кавоварка) дякую, все швидко, прийшло вчасно, привітні продавці
Відповідь представника «Redprice»
Яніно, ми вдячні Вам за залишений відгук. Нехай товар довго Вам слугує. Обов'язково звертайтесь до нас знову, будемо раді виконати замовлення. Щиро Ваш - RedPrice!
Dmitriy G рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем GE83X, Витяжка телескопічна NK24M1030IS, Замовлення №1252

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді Вашим новим замовленням!
alexfear рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) MOP-43M, Замовлення №211877

Швидко зв'язалися і відправили мультимейкер, ціна була актуальною і однією з найкращих серед усіх магазинів, залишилось приємне враження!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді отримати від Вас нове замовлення та зробимо все можливе, щоб виконати його якісно та швидко.Очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Mykhailo Kobets рекомендує цей магазин

Купив: Монітор ViewFinity UJ59 (LU32J590U), Замовлення №20450866104492

Товар доставлений вчасно, гарно запакований та в повній комплектації. Рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Жека Чиженко рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ UPS05 (2000VA/1200W), Замовлення №20450862544099

В магазині беру вдруге (другий безперебійник). Остання покупка без нарікань взагалі. Перша була в часи, коли світло вимикали по графіку і дбж були за ціною золота - тут купив дешево тоді, але чекав 10 діб. Обидва товари без нарікань.
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук! Очікуємо на Ваше нове замовлення. Ваш інтернет-магазин RedPrice!
L.I.M. не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Монітор UltraSharp U2723QE (210-BCXK), Замовлення №268194712

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Ми інтернет-магазин, який працює на українському ринку понад 8 років. У нас є безліч задоволених та постійних клієнтів, які постійно співпрацюють з нами. В першу чергу хочемо зазначити, що при отриманні на Новій Пошті, Ви маєте повне право оглянути товар, та в разі чого відмовитись від нього. Але все ж таки товар Ви отримали та звернулись до нас з проблемою, що "Монітор не підключається до ноутбука через USB C, а також у нього залиті світлом кути.". Ми Вам повідомили, що, якщо діагностика підтвердить брак у товарі, ми здійснимо Вам повернення коштів, або ж замінимо товар. Ви відправили товар нам на сервісне обслуговування, та майстер перевіривши Ваш монітор підтвердив, що він чудово працює і від HDMI та DP портів, та через USB C. відео підтвердження цього, ми Вам надсилали. Тому виходячи з цього, ми можемо вважати що проблема саме у Вашому ноутбуці. Стосовно повернення товару, Ви чомусь у відгуку не зазначили що, у моніторі були, як Ви сказали "залиті кути", відповідно звичайно що про ніяке повернення протягом 14 днів не може йти мова. Тому що товар, мало того що був у використані, то ще й не є в належному для подальшого продажу стані. Ми уточнювали у Вас чому Ви не переглянути цю проблему на Пошті. Ви повідомили "На новій пошті таке освітлення, що оцінити кути неможливо." Перепрошуємо, але це не є нашою виною. Також звертаємо увагу, що своїми діями ми ні в якому разі не порушуємо законодавство. Відповідно до Закону про захист прав споживачів, товар можна обміняти на аналогічний протягом 14 днів, тільки якщо він належної якості. Як магазин ми виконали усі зобов'язання. З повагою інтернет-магазин Redprice.
Ви кажете, що написали мені відпочатку, що якщо підтвердиться брак, то ви повернете кошти або заміните товар. А потім зазначили, ніби майстер перевірив монітор, який без проблем працює. Це брехня!!! Брак був виявлений і ви його без мого дозволу відремонтували, я про це все дуже детально розписав, досить ігнорувати факти! І того: 1. Напочатку повідомлення ви маніпулюєте роками досвіду і відгуками клієнтів, ніби ви апріорі не могли зробити нічого поганого. 2. Знову намагаєтеся сказати, що клієнт винен в тому, що забрав товар, а не відмовився на пошті. Ви поставили вердикт «був в ужитку» на другий день після отримання. А це має встановити діагностика. Тож ви відпочатку вели упереджену комунікацію. Аргументи ігнорували. 3. Після відправки монітора до вас ви його лагодили і надіслали акт виконаних робіт, де зазначили, що «некоректно працювало програмне забезпечення», який «виправили, заміною програмного забезпечення (перепрошивка)». Тобто з товаром було щось не так, що підтвердила діагностика і замість того, щоби зв?язатися з клієнтом і запитати, чи хоче він ремонт, чи заміну товару, чи повернення коштів, ви десь зникли і не відповідали мені майже два тижні, потім відремонтували товар без дозволу і мали нахабність сказати, що я не можу повернути товар, який був на сервісному обслуговуванні! Тобто я винен у браку монітора, бо я забрав його з пошти! Ви відпочатку поводилися так, ніби знали, що товар бракований, але гроші в жодному разі не збиралися віддавати, прикриваючись бронелобною відмазкою «товар був в ужитку», хоча це не так. Я відправив його на наступний день і про це розписав у відгуку більш ніж детально. 3. Про залиті кути (вони ж IPS glow) не написав у відгуку, адже це не несе жодної суті. Це суб?єктивна оцінка щодо якої я не певен, тому в подальшій комунікації з вами я про них навіть не згадував. А основна проблема не зникла. 4. Чого у відповіді ви не згадали про свою жахливу комунікацію з фідбеками по 2 тижні???
17 лютого 2024 Відповісти
Ада Порохова рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Капсульна кавоварка еспресо PrimaLatte VCF045X, Замовлення №275925423

Рекомендую магазин. Швидко відправили, товар якісний і менеджер люб'язно все підказала
Відповідь представника «Redprice»
Ми вдячні Вам, шановний клієнте, за зворотний зв'язок та схвальний відгук про нашу роботу. Робимо усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше. З радістю готові виконати наступне замовлення!
timmoris не рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №953

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук! Так, Ви залишили у нас замовлення та ми виконали обіцянку щодо відправлення товару в чіткий термін. Щоразу ми відправляємо новий та запакований товар відразу від постачальника. В СМС-повідомленні ми просимо кожного клієнта, щоб обов'язково оглядали товар перед отриманням та якщо його зовнішній вигляд Вам не підходить, потрібно відмовитися від отримання та ми відправимо інший товар. Ви отримали товар та розпакували та, на жаль, не збережено заводської пломби. Надалі очікуємо від Вас повторного звернення та ми зробимо все можливе, щоб замовлення було вдалим. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Voytyuk рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону TAE4205 White TAE4205WT, Замовлення №274381746

Обслуговуванням та товаром задоволений! Приємні менеджери та гарна ціна. Рекомендую