Борис Пархоменко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Електром'ясорубка MFW3X18W, Замовлення №20450793783376

Всё отлично! Спасибо!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук. Завжди будемо раді надати Вам найкращий товар за найкращою ціною!
Andrii Hrytskiv рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Материнська плата MAG Z790 TOMAHAWK WIFI (911-7D91-019), Блок живлення MPG A1000G PCIE5, Замовлення №15185424

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Так, дійсно по Вашому замовленні виникла затримка, за що дуже перепрошуємо. Але, ми впевнені що товаром Ви задоволені! В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
supreme не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Материнська плата N7 Z790 White (N7-Z79XT-W1)

в наличии нету, доставка от 7 до 14 дней из европы
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, під час розмови менеджер повідомив, що товар є у наявності, на центральному європейському складі, а ціна актуальна. Терміни відправки від 3 до 7 робочих днів. Бажаємо мирного та спокійного дня!
22 жовтня 2023 Відповісти
Не раджу зв'язуватися з цим інтернет магазином. Два тижні тому замовляв індукційну варильну поверхню Бош, переказав завдаток в сумі 1000 грн, ні товару ні повернення коштів. Телефон, по якому звязувався, не в мережі. Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
3 листопада 2023 Відповісти
Muxeu Muxeu не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Блок живлення SF750 (CP-9020186)

Відповідь представника «Redprice»
Михайле, в першу чергу, хочемо перепросити за складені незручності. Дана зитримка була дуже непередбачуваною. На жаль, постачальник з яким ми довгий час працюємо, вперше нас підвів та затримав поставку товару до нас на склад в Україну. Ми повідомляли Вас щоразу про інші терміни на відправлення, адже таку інформацію отримували від постачальника, а менеджери - це працівники, які передають клієнту інформацію від інших відділів, адже прямого відношення до логістичної частини, немають. Було проведено певний об'єм роботи, для подальшого уникнення таких ситуацій. Наша команда докладає усіх зусиль, щоб залишати у покупців лише позитивне враження від співпраці, та у даному випадку, дуже прикро, що не змогли виправдати Ваших сподівань. Надіємось, в подальшому, все ж отримати Ваше нове замовлення, впевнені, що залишимо лише приємні від емоції придбання товару у нас. Щиро Ваш - RedPrice!
Гроші повернули
20 жовтня 2023 Відповісти
Redprice
22 жовтня 2023 Відповісти
Halfist не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Тостер CTOV 2103.GR

Замовлення № 257410528 мало бути відправлене протягом 3-7 робочих днів. Спочатку продавець затримав відправку, бо його підвів постачальник. Згодом обіцяв здійснити відправку на 4-й тиждень після замовлення. Однак, саме того тижня продавець зник і не виходив на зв'язок ні в Viber, ні по одному з 3 телефонів. Чекав до п'ятниці, але нічого не змінилось, то ж був вимушений скасувати замовлення.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за ґрунтовний відгук! Нам справді прикро, що виникла затримка. Ви досить довго очікували на відправлення замовлення, адже постачальник переніс прибуття поставки. На жаль, ми ніяк не могли цього передбачити на той момент, тому в терміни не вклались. Ми робили, усе можливе, щоб уникнути Вашого хвилювання, зв'язок підтримували постійно, опрацьовували пропущені виклики, вели спілкування у вайбері. Перепрошуємо за складені незручності. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за ґрунтовний відгук! Нам справді прикро, що виникла затримка. Ви досить довго очікували на відправлення замовлення, адже постачальник переніс прибуття поставки. На жаль, ми ніяк не могли цього передбачити на той момент, тому в терміни не вклались. Ми робили, усе можливе, щоб уникнути Вашого хвилювання , зв'язок підтримували постійно, опрацьовували пропущені виклики, вели спілкування у вайбері. Перепрошуємо за складені незручності. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Ви виходили на зв'язок до п'ятниці 13-го жовтня включно. Починаючи з понеділка 16-го і до п'ятниці 20-го ви не відповідали ні в Viber, ні по одному з 3 телефонів, розміщених на вашому сайті. Я майже кожен день дзвонив і писав, чекав до п'ятниці, і тільки тоді скасував замовлення.
0977538974 рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Конвертний ламинатор Spectra A4 (57378), Замовлення №258253586

Чудове обслуговування! Товар якісний, ціни найдешевші. Раджу всім!
Відповідь представника «Redprice»
Оксано, дякуємо за відгук. Завжди будемо раді надати Вам найкращий товар за найкращою ціною!
Святослав Рубан рекомендує цей магазин

Купив: Фен Philips HP8280/00 , Замовлення №20450788242829

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за оцінку роботи, Святославе! Ми раді, коли клієнти задоволені співпрацею. Звертайтеся ще.
VD рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Edifier R1580MB, Мультимедійна акустика R1580MB, Замовлення №20450787331699

Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за рекомендацію. Завжди будемо Вам раді!
Alex Yarov не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: Tefal OptiGrill+ GC712D34, Електрогриль притискний OptiGrill+ GC712D34

Товар: Tefal OptiGrill+ GC712D34 Ціна не відповідає заявленій на сайті. Менеджер запропонува прилдбати товар за ціною на майже 400 грн дорожче. Черговий сайт-прокладка, який не має товару, а лише перепродає .
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. На жаль, останню одиницю товару, який Ви замовили було продано, тому запропонували Вам товар з нової поставки, відповідно терміни були подовженні, та ціна була трішки вищою. Оскільки терміни та ціна Вам не підійшли, замовлення було скасоване. Сподіваємося на кращу співпрацюв в майбутньому З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. На жаль, останню одиницю товару , який Ви замовили було продано, тому запропонували Вам товар з нової поставки, відповідно терміни були подовженні, та ціна була трішки вищою. Оскільки терміни та ціна Вам не підійшли, замовлення було скасоване. Сподіваємося на кращу співпрацюв в майбутньому З повагою інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Бабур не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Монітор AW2723DF (210-BFII), Замовлення №257113010

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів. Товар приїздить до нас новим та запакованим, але більшість моніторів наші працівники складу перевіряють, адже Нова Пошта може недобросовісно доставляти товар, та він може прибувати битим до клієнтів. Відповідно через це ми повідомили Вам, що якщо товар прибуде до Вас на пошту битим, та Ви його отримаєте не перевіривши, це буде Ваша відповідальність. Адже ми товар відправляли цілим. Ми не несемо відповідальність за доставку товару Новою Поштою, саме через це ми просимо оглядати товар при отримані. Це станадартна процедура, по якій працюють всі онлайн-магазини. Тому, ми не дуже розуміємо суть Вашого відгуку. В будь яокму випадку, будемо раді новим Вашим замовленням. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів.Товар приїздить до нас новим та запакованим, але більшість моніторів наші працівники складу перевіряють, адже Нова Пошта може недобросовісно доставляти товар, та він може прибувати битим до клієнтів. відповідно через це ми повідомили Вам, що якщо товар прибуде до Вас на пошту битим, та Ви його отримаєте не перевіривши, це буде Ваша відповідальність. Адже ми товар відправляли цілим. Ми не несемо відповідальність за доставку товару Новою Поштою, саме через це ми просимо оглядати товар при отримані. Це станадартна процедура, по якій працюють всі онлайн-магазини. Тому , ми не дуже розуміємо суть Вашого відгуку.В будь яокму випадку , будемо раді новим Вашим замовленням. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!